• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Klintın Otomasyon

Adres :

Cumhuriyet Mah. Şehit Sadi Erbal Cad. Bıçakçı Apt. No: 7/b Antalya » Gazipaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Furkan Özen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 390 27 98

Whatsapp 2:

0 (535) 475 91 70

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde elektronik, otomasyon ve akıllı ev sistemleri konularında tüm sorularınıza cevap veren doğru adres Klintın Otomasyon firması birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Antalya elektrik elektronik sektöründe sizlere hizmet veren firmamız, uyguladığı akıllı ev sistemleri sayesinde çok daha güvenli, teknolojik ve konforlu bir yaşam alanı altyapısı sunarak, huzurlu bir hayat geçirmenizi sağlıyor.

Deneyimli ve güler yüzlü uzman teknik ekibi eşliğinde, güvenlik kameraları ve otomasyon sistemleri ile ister evde olun, ister olmayın, evinizin tüm alanları gözünüzün önünde oluyor. Antalya Gazipaşa’da yürüttüğümüz ticari faaliyetlerimiz kapsamında, toptan ve perakende her çeşit elektrik malzemesi temini yapan firmamız, elektrik elektronik piyasasındaki en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliğiyle verdiğimiz eşsiz hizmetler kapsamında, elektrik tesisatlarında gelişen tüm sorunlara, gezici ekibimizle cevap veriyor ve yerinde müdahalelerle kısa sürede sıkıntılarınıza çareler üretiyoruz.

Düşük işletme maliyetleri ile ekonomik çözümleri sizlerle buluşturan firmamız Klintın Otomasyon, dalgıç pompa sistemleri, elektrik malzemesi satışları, güvenlik kamerası sistemleri ve otomatik sulama otomasyonu gibi hizmetleri ile Antalya ve çevresine hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız, sizlerden gelen olumlu referanslar sayesinde, akıllı ev sistemleri ve otomasyonu konularında günden güne büyüyerek gelişmektedir. Ulusal ve uluslararası piyasada ülkemizi en güzel şekilde temsil etmek mottosuyla çıktığımız bu yolda, siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR