• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kobaş Yüzme Kulübü

Adres :

İstiklal Mahallesi Prof. Doktor Necmettin Erbakan Bulvarı No : 24 ( Şehit Erol Olçak Anadolu Lisesi İçi Kobaş Yüzme Havuzu ) Sakarya » Serdivan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Kılıç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 125 53 52

Vücudunuzun sağlığı ve daha mutlu bir kişilik huzuru için, en deneyimli eğitmenleri eşliğinde sizlere yüzme faaliyetlerini sevdiren Kobaş Yüzme Kulübü bir birmilyonnokta.com sitesi üyesidir. Günümüzde sağlık alanında çalışmalar yürüten tüm uzmanlar tarafından kabul gören yüzme sporunun, faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Bunlardan bazıları, kilo kontrolü sağlaması, kas güçlendirici özelliği, kalp sağlığını desteklemesi, stres seviyesini düşürmesi, kolesterolü dengelemesi, kas ve eklem problemlerine çözüm sunması olarak sıralanabilecektir.

Yüzme sporunu öğrenmeye başlarken, ilk eğitimimiz oldukça önemlidir. Bunun nedeni çoğu spor faaliyetinde olduğu gibi, nasıl öğrenilirse eğiliminde o yöne kaymasından kaynaklanacak olmasıdır. Yüzme eğitimi alırken alanında deneyimli uzman eğitmenlere müracaat ederek, yeterli altyapıya sahip kurs merkezlerini tercih etmemiz gerekmektedir. Bu kapsamda, alanında sertifika sahibi profesyonel hocalarımız eşliğinde Sakarya spor ve yüzme faaliyetlerini sizlerle buluşturan kulübümüz, çok sağlıklı ve çok daha mutlu bir yaşantıya herkesi davet etmektedir. Yetişkin kadın grup derslerimiz kapsamında, kadın bireylere özel olarak haftanın belirli gün ve saatlerinde yüzme dersi hizmeti vermekteyiz.

Çocuk gelişimi uzmanları tarafından sıklıkla tavsiye edilen yüzme faaliyeti, hem psikolojik, hem de fiziksel katkıları sayesinde çocukların kişisel bütünlüğüne eşsiz katkılar sağlamaktadır. Yüzme kulübümüz, küçük yaş yüzme guruplarımız ile çocuklarımıza yüzmeyi öğretirken, aynı zamanda da fiziksel olarak gelişmelerine katkıda bulunuyor. Kobaş Yüzme Kulübü olarak, sizleri daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşantı için, profesyonel tesisimizde kulaç atmaya davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR