• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koç Demir Doğrama

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi İsmail Ogan Sokak No: 60 Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Koç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aahmetkocc07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 426 28 36

Koç Demir Doğrama ailesi olarak bizlere Antalya ve birmilyonnokta.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzun yıllardır Antalya’da yapmış olduğumuz kaliteli çalışmalar sayesinde sektörümüzde büyük bir yer edinmeyi başardık. Güvenilir, dürüst ve ahlaklı bir iş anlayışıyla müşteri odaklı bir hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımız, sektörün gerektirdiği yeterli deneyime sahiptir. Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmeti siz değerli müşterilerimize ekonomik bir fiyatla sunma prensibiyle çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

Firmamız, metal kaynak, demir doğrama, ferforje korkuluk ve metal doğrama işleri, korkuluk sistemleri kurma, çatı imalat ve montajı gibi hizmetleri müşterilerimize sunmaktadır. Kullandığımız malzemeler son derece kalitelidir.

Vizyonumuz, yaptığımız hizmetler müşterilerimizin taleplerine uygun bir şekilde cevap vererek onların bu sektörle ilgili işlerde aradığı demir doğrama firması olmayı başarmak ve müşterileri kitlemizi artırmaktır. Müşteri memnuniyeti ve beğenisi için onlara sağladığımız hizmetleri en kaliteli ve en ekonomik fiyatlarla, güler yüzlü bir şekilde sunmaktayız.

Antalya ferforje ve metal dekorasyon sektöründe yenilikçi ve estetik tasarım anlayışımızla yer edindik. Ürünlerimizi estetik ve şık bir şekilde tasarlıyor ve özenerek imal ediyoruz. Firmamız, sektördeki başarısını siz değerli müşterilerinin beğeni ve tavsiyelerine borçludur. Bunun için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ürünlerimizi bu gelişmeler ışığında üstün bir kalitede üretmekteyiz.

Sizlerin beğenilerinin devam etmesi için tüm çalışanlarımızla birlikte hizmetlerimizi uluslararası standartlara uygun bir şekilde sağlamaktayız. Bizlere irtibat numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR