• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koç Hırdavat

Adres :

Bağlar Mah. Atatürk Cad. 34 Sokak No : 1/a Güneşli İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Koç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@kochirdavat.com.tr

Whatsapp 1:

0 (546) 692 36 39

Whatsapp 2:

0 (536) 377 70 83

Whatsapp 3:

0 (507) 692 36 39

Whatsapp 4:

0 (553) 389 11 85

Firmamız İstanbul / Güngören de müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaları için hizmete girmiştir. Aracınızın, evinizin ve işyerinizin ihtiyaç duyduğu her türlü hırdavat malzemeleri firmamızda eksiksiz bulunmaktadır. Bizleri diğer firmalardan ayıran en belirgin özelliğimiz geniş ürün çeşitliliğimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her malzemeye kolaylıkla ulaşabilmenizdir. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızın desteği ile kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmanız daha da kolaylaşacaktır.

Firmamızda temin edebileceğiniz bazı ürünlerimiz şunlardır; havalı el aletler, boya tabancası, iş güvenliği ekipmanları, el aletleri, zımpara çeşitleri, iş ayakkabıları, iş eldiveni, su geçirmez çizme, kot yıkama malzemeleri, inşaatta gerekli bütün malzemeler ve bunun gibi hırdavat, tekstil yan ürünler mevcuttur.

Amacımız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak , kaliteli malzemeler ve kaliteli çalışanlarımızla teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak sizlere devamlı yenilenen ürünlerimizden faydalanma imkanı tanımaktır. Geniş ürün yelpazemiz, güler yüzlü personellerimiz ve geçmişten gelen tecrübemizle ihtiyaç duyduğunuz her malzemeyi mağazamızda bulmanız için her gün daha da çalışıyoruz.

Bizleri mağazamızda ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, dilerseniz telefon numaralarımızdan ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Hırdavat sektöründe ilkleri yaşattığımız müşterilerimiz , bizleri vazgeçilmez kılmışlardır. Siz değerli müşterilerimiz bizleri tercih ettiği sürece bu sektörde daha büyük adımlar atmayı başaracağız. Koç Hırdavat olarak sizlere iyi günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR