• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koç Koltuk Dizayn

Adres :

Gültepe Mahallesi Şehit Mahmut Ergül Sokak No-19 Küçükçekmece Sefaköy İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahadır Fındıkçı

E-Posta Adresi :

koclifestor@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 116 00 65

İstanbul mobilya dünyasının en görkemli parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Koç Koltuk Dizayn olarak verdiğimiz güvenli ve kaliteli hizmet ile birçok aile ile bir araya gelmekteyiz. Kendini her zaman bir adım öne taşıyan trendleri ve modayı takip eden bir anlayışa sahibiz. Koltuk dizaynında, ‘’özellikli olmak pahalı olmak değildir’’ diyerek uygun fiyatlı kaliteyi sunuyoruz.

Hayalinizdeki iç dizaynı ve döşeme kalitesini düşünün. Biz hayalinizi gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz ölçüye göre hazırladığımız mobilyalar ve renk, döşeme çeşitlerimiz ile her zaman alternatif oluşturmaya devam etmekteyiz. Ahşap ve işçilik kalitemizi en üst seviyede tutarak sürdürdüğümüz çalışmalarımız sizlerin evlerinde en güzel dekor haline geliyor.

Tasarımlarımız arasında, özel dekorasyonlar, koltuk döşemeleri, koltuk imalatları köşe koltuklar bulunmaktadır. Sizlerin rahatlığı için özenle atölye çalışmalarımızı sürdürmekte ve gelişen mobilya sektörünü dikkatle takip etmekteyiz. Bu bakımdan konusunda uzman bir ekiple çalışarak hızlı bir üretimi de gerçekleştiriyoruz.

Toptan koltuk satışlarımız ile devam eden çalışmalarımız aradığınız her şeyi size sunma gayretinde oluğumuzu göstermektedir. Sadece kaliteyi değil en uygun fiyatlı kaliteyi sunmak firma olarak bizim en birincil görevlerimiz arasındadır. Malzemelerimizi her zaman uzun ömürlü ve konforlu üretimlere göre seçmekteyiz. Sizlerin taleplerine %100 karşılık verebilmek bizim için çok önemlidir. Bu anlamda her zaman dinleyen iyi anlayan ve ne istediğinizi çözümleyen bir ekibe sahibiz. Çalışmalarımızı ve kendimizi sizler için geliştirmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR