• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kocaağa Mobilya

Adres :

Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi No: 305 Körfez Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ragip Kocaağa - İsrafil Kocaağa

E-Posta Adresi :

ragipkocaaga69@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 492 96 30

Whatsapp 2:

0 (539) 698 44 27

Kocaeli mobilya sektöründe Kocaağa Mobilya birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Evlerde, iş yerlerinde ve bütün yaşam alanlarında mobilyaların yeri çok önemlidir. Alanları fonksiyonel olarak kullanabilmeyi de mobilyalar sağlamaktadır. Sizlere kaliteli ve güvenilir bir hayat sunarak hayatlarınıza dokunmaktayız.

Tarza ve ihtiyaçlara göre de seçilen mobilyalar değişebilmektedir. Sizleri buluşturduğumuz hizmetimiz içerisinde yer alan geniş mobilya yelpazemiz içerisinde mutfak dolabı, mobilya imalatı, özel ölçü mobilyaların üretilmesi, gömme dolap modelleri, banyo dolabı montajı, TV ünitesi modelleri üretimi yapmaktayız. İç tasarım firması olarak sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için çalışmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren çok sayıda mobilya tasarladık ve yaptık. Montajını yaptığımız her mobilya ile de güç almaktayız. Bu güç ile de daha özel parçalar üretmeyi planlıyor ve planlarımızı hayata geçiriyoruz.

Evinizde değişiklik yapmayı düşünüyor ve farklı mobilyalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ayrıca özel ölçülere göre de yapıldığı içinde alanların daha verimli kullanılmasını ve ayrıca da size özel olması ile de sıcak bir ortam oluşturulmasına dikkat etmekteyiz.

Sizlerde aradığınız mobilyaları bulmakta zorlanıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yeni evleneceksiniz ya da yeni bir eve taşınmayı planlıyorsanız, iş yerinizde yeni mobilyalara ihtiyaç duyuyorsanız çok fazla zaman harcamadan hem güzel hem de özel parçaları bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece bizi aramak ve ne aradığınız bize anlatmaktır. Geriye kalan her şeyi bizler sizin yerinize yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler