• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kocaeli Herbalife

Adres :

Kocaeli Çayırova Kocaeli » Çayırova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülfiye Çakmak - Turgay Çakmak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

geri_geri_7878@abv.bg

Whatsapp 1:

0 (535) 827 53 93

Whatsapp 2:

0 (535) 827 53 93

Kocaeli Herbalife olarak Kocaeli Çayırova’da hizmet veren işletmemiz, daha sağlıklı bir yaşam sürmek ve gelir elde etmek isteyenlere destek sunmaktadır. Dünyanın seçkin bitkisel ürün markası Herbalife ile sizleri tanıştırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Herbalife, 1980 yılında kurulmuş ve bugün kilo kontrolü, beslenme, kişisel bakım ürünleri alanında dünyanın lider markalarından birisi haline gelmiştir. 1998 yılından bu yana ülkemizde de ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan marka, mucizevi sonuçlarıyla her geçen gün ilgi odağı olmakta, beslenme alışkanlıklarını değiştirerek sağlıklı kalmaya çalışanların çözüm ortağı olmaktadır. Dinamik satış ağı ile insanların yaşam kalitesini yükselten marka kaliteli ve güvenilir ürünleriyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de beslenme destek ürünleri tercihinde öne çıkmaktadır.

Herbalife ürünleri tüketicilere bağımsız üyeleri sayesinde ulaşmaktadır. İşletmemiz Kocaeli danışmanlık sektöründe markanın bağımsız üyesi olarak görev yapmakta hem ürün tedariki hem danışmanlık hizmetleri hem de üyelik kaydı sağlamaktadır. Bu sayede bölgemizde daha sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin çözüm ortağı oluyoruz. En kaliteli Herbalife ürünlerini en hızlı biçimde kullanıcılarıyla buluşturuyoruz. Sağlıklı kilo almak veya sağlıklı kilo vermek isteyenlerin çözüm ortağı oluyoruz. Markanın en yeni ürünlerini deneme fırsatı ağlıyoruz.

Yeni bir gelir kaynağı elde etmek isteyenlere iş imkânı sağlıyor, üyelik kaydı oluşturarak Herbalife bağımsız üye zincirimize dahil ediyoruz. Gerekli eğitim ve bilgilendirmeleri sağladıktan sonra kendi ürünlerini satarak para kazanma şansı sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR