• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koçak Et Döner

Adres :

Osmangazi Mahallesi Öztürk Sokak No 4/d Fuktepe Keçiören Ankara Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Koçak

E-Posta Adresi :

hamzakocak1964@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 580 00 96

Whatsapp 2:

0 (535) 242 20 47

Ankara restaurant firması olarak uzun yıllardan beri sektörde hizmet vermekteyiz. Restaurant sektörü sürekli gelişmekte olan ve ilerleyişi hiç durmayan bir konumdadır. Biz de firma olarak bu gelişmelere ve yeniliklere ayak uyduruyoruz. Yakından takip ettiğimiz gelişmeleri başarılı şekilde işimizde uyguluyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine de ekstra bir özen göstermektedir. Müşterilerimizin beğenisini ve memnuniyetini kazanmak firmamız için oldukça önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde bulunduğumuz noktaya kadar geldik. Daha da ileriye gidebilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz.

Restaurantımızda hazırladığımız birbirinden lezzetli yemeklerimiz ile sizlerin damak zevkine hitap edebileceğimizi düşünüyoruz. Oldukça fazla çeşit ile müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Çeşitlerimiz arasında İskender, döner, pide, ızgara ve daha pek çok lezzet yer almaktadır. Yemeklerimizi hijyenik koşullarda hazırlıyoruz. Mutfağımızda sağlığa zararlı hiçbir ürün kullanmıyoruz. Ayrıca yemeklerimiz için kullandığımız malzemelerin tamamı organik tercih edilmektedir. Malzemelerimizi tercih ederken sizlerin sağlığını ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden daha önemlidir. Firmamızda çalışmakta olan ekibimiz restaurant sektörünün profesyonel isimlerinden oluşmaktadır. Ekibimizin başarısı sayesinde kalite seviyemiz her geçen gün biraz daha artmaktadır.

Restaurantımız yemek siparişi de almaktadır. İstediğiniz yemeği sipariş vererek bulunduğunuz konuma kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Siparişleriniz sıcak ve lezzetli halde kapınıza getirilir. Ayrıca dönem dönem uygulamış olduğumuz indirimlerden faydalanmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Kaliteli ve lezzetli yemekler sizleri bekliyor olacak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR