• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koçak Ticaret

Adres :

Öğretmenler Mahallesi Sait Polat Bulvarı No: 77 Tarsus Mersin Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Koçak

E-Posta Adresi :

ahmetkocak1986@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 983 00 66

Mersin’in Tarsus ilçesinde faaliyet göstermekte olan Koçak Ticaret olarak bizler oto lastik ve jant ihtiyacınızın karşılanması için ilçede uzun zamandan beri hizmet veren bir firma olarak faaliyet gösteriyoruz. Aynı sektör içinde Koçak Ticaret adı altında birleşmeden de önce faaliyet göstermekte olan geniş bir ekiple sizlere sunduğumuz hizmetlerde bu sektördeki bilgili ve donanımlı hizmetlere ulaştığınızdan emin olmanızı sağlıyoruz. Çeşitli markalara ait lastik ve jantlarla istediğiniz kalite ve fiyatlarda ürünler bulabilmenizi de mümkün hale getiriyoruz.

Hem kaliteleri bakımından hem de kullanılacağı dönemlere göre sınıflandırılmış olan lastikler arasında sizlerin araçları için uygun nitelikler taşıyanları ayrıca belirleyerek buna uygun şekilde ürün tercihlerinizi yapmanızı mümkün hale getiriyoruz. Jant ürünlerinde de farklı modelleri bir arada bulundurarak daha çok estetik açıdan ihtiyacınız olan ya da talep edebileceğiniz ürünleri bir araya getirerek sizlerin karşısına çıkarabiliyoruz.

Ürün ve hizmetleri konusunda son derece profesyonel bir şekilde hizmet veren Koçak Ticaret olarak bizler seçkin bir firma olma anlayışı ile Mersin oto lastik ve jant sektörünün önde gelen adreslerinden biri olmaya devam ediyoruz. Ekipman ve donanım desteği konusunda her zaman yardımcınız olan Koçak Ticaret olarak bizler yüksek güvenilirlik ve kalite anlayışları ile müşteri memnuniyetini de en yüksek düzeyde tutacak işlemlerle profesyonel bir şekilde sizlere destek veriyoruz. Firmamızdan hangi lastiği seçmeniz konusunda da bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR