• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köftecim Emrah

Adres :

İstasyon Mahallesi Çatalca Sokak Sincan Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Ergün

E-Posta Adresi :

sahiineray@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 097 51 45

Whatsapp 2:

0 (507) 097 51 45

Gıda sektöründe köfte ve kebap lezzetleri konusunda verilen hizmetler büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden çok özenli ve kaliteli bir şekilde hizmet verilmesi gerekmektedir. Hem taze, hem güvenilir, hem lezzetli hem de uygun fiyatlı olması alınacak hizmetin devamlılık kazanmasında büyük bir etkiye sahiptir. Bizler Köftecim Emrah olarak sizlere şeffaf, kaliteli ve lezzetli köfte, kebap hizmetleri vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Köftecim Emrah olarak Ankara ilinin Sincan ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde kaliteli, profesyonel, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermemiz neticesinde Ankara restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere yardımcı olmaktayız.

İşletmemizde sizlere sağlamış olduğumuz kebap, köfte çeşitlerini imal ederken en kaliteli etleri kullanmaktayız. Etlerimizi taze sabit bir üreticiden temin ederek güvenilirlik konusunda hiçbir sorun yaşamamaktayız. Sizlere sağlamış olduğumuz bu hizmetleri alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile temiz ve steril çevre koşulları altında sağlamaktayız. Eğer sizlerin de kaliteli, güvenilir, lezzetli köfte ve kebap hizmeti veren bir kuruma ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. İletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR