• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokoreçci Ömer Usta

Adres :

Piri Mehmet Paşa Mah. Söz Sok. No : 5 İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Usta

E-Posta Adresi :

ocelikkilic@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 487 49 01

Whatsapp 2:

0 (542) 760 32 03

Whatsapp 3:

0 (539) 565 05 27

İstanbul fast food sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız; bölgenin en meşhur kuzu kokoreç salonudur. Salonumuzda siz değerli müşterilerimize nezih, sıcak ve samimi bir atmosferde hizmet sunmaktayız. Süt kuzusu kokoreçlerimiz bölgemizde yetiştirilen semiz kuzuların sakatatlarından temin edilmektedir. Mesleğini ustalıkla sürdüren şeflerimizin ellerinde şişlere sarılan kokoreçler özel olarak hazırlanmış mangalımızda odun ateşinde nar gibi kızartılarak pişirilir ve isteğe göre bol baharatlı ve acılı olarak servis edilir.

Menülerimizde kokoreç servisimiz dışında midye dolma, köfte ekmek, tavuk tantuni, sucuk ekmek ve uykuluk da bulunmaktadır. Bunun yanında mevsim salatası ve turşu çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize vazgeçemeyeceğiniz bir lezzet şöleni sunuyoruz. Firmamıza alo paket sipariş hattımızdan perakende veya toplu olarak siparişleriniz verebilirsiniz.

Firma olarak temel değerimiz insan sağlığıdır. Bu sebeple siz değerli müşterilerimiz için en hijyenik ortamda üretilmiş sakatat, et ve et ürünlerimizi güvenilir yerlerden tedarik ederek hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz. Dolayısıyla firmamız insan sağlığına verdiği değer ile gıda güvenliği standartlarına en azami ölçüde riayet etmektedir. Amacımız menülerimizi daha da çeşitlendirerek hizmet kalitemizi daha da arttırmaktır.

Firma olarak kendimize özgü hizmet anlayışımızdan asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini devam ettirmek ve sektördeki devamlılığımızı sürdürmek öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda değişmeyen damak tadımızı koruyarak, yenilik ve gelişim anlayışımıza bağlı kalarak her geçen gün daha da geniş kitlelere hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR