• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kokoreçcim Derviş

Adres :

Karapürçek Mahallesi . 397. Caddesi No: 113/a Altındağ/ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Derviş Mutlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 866 44 45

Whatsapp 2:

0 (544) 866 44 45

Whatsapp 3:

0 (543) 541 06 50

Hayatımız boyunca 24 saatlik bir gün içerisinde yoğun iş ve okul yaşamı sebebiyle hayatımız için ne denli önemli de olsa beslenme için gerekli zamanı ayıramayabiliyoruz. Beslenmeyi aksatmamızın veya ihmal etmemizin hayatımız için ne denli tehlikeli olduğu konusunda hepimiz hemfikirizdir. İşte bu noktada yıllardır imdadımıza fast food sektörü yetişiyor. Bizler de Ankara Fast Food sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri siz değerli müşterilerimize en kısa sürede hizmet verebilmek adına en lezzetli tatları en uygun fiyatlara sunuyoruz. Bu doğrultuda attığımız her adım sonrası sizlerden aldığımız geri dönüşler de ne denli doğru adımlar attığımızı bir kez daha göstermiş ve hedeflerimiz doğrultusunda daha kendimizden emin ve şevkle çalışmamıza vesile olmuştur.

Her gün okul ya da işteyken beslenme için en fazla bir saatlik vakit ayırabiliyoruz. Hayatımız için bu denli önemli olmasına rağmen ancak kısa süreli vakit ayırabildiğimiz bu bir saatlik beslenmenin sağlıklı, lezzetli, uygun fiyatlı olmasını ister ve bunları gerçekleştirebilecek bir işletme ararız. İşte artık bu işletmeyi aramaya son verebilirsiniz. Bizler en lezzetli tatlarımız ve en uygun fiyatlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Sizler de en kısa sürede, en sağlıklı ve lezzetli, en uygun fiyatlı tatlarımızı denemek isterseniz işletmemize gelebilir, her biri birbirinden ilgili ve çalışkan ekip arkadaşlarımız ile tanışabilirsiniz. Bizler sizlerle tanışmayı büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR