• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Komagene Sungurlu

Adres :

Alparslan Türkeş Caddesi ( Yurtiçi Kargo Yanı ) Çorum » Sungurlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Koyunoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 036 71 94

Komagene Sungurlu olarak birmilyonnokta.com adresinde üye olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sokak lezzetlerinin en çok beğenilenleri arasında yer alan çiğköfte konusunda kendimize ve lezzetli tarifimize güveniyoruz. Çiğköfte konusunda hatırı sayılır bir müşteri kitlesine sahibiz. Bizim çiğköftemizi tadan müşterilerimiz daimî bir şekilde bizi tercih etmeye devam etmektedir. Bunun en büyük sebebi eşsiz bir lezzete sahip olan çiğköftemizin damaklarda bıraktığı lezzettir. Çiğköfte fast food sektöründe hem çabuk hazırlanması hem de lezzetli olması hasebiyle çokça tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda giderek artan bir yoğun ilgi mevcuttur. Şüphesiz ki bu yoğunluğun sebeplerinden bir de Komagene Sungurlu olarak bizim sayemizde.

Tamamen fabrikasyon üretimle imal edilen çiğköftemiz Çorum fast food sektörünün başlıca lezzetlerinden biridir. Hijyen konusunda müşterilerimize güven vermekteyiz. El değmeden hazırlanma sürecini geçen çiğköfte salonumuzda da hijyen kurallarına uyularak satışa sunulmaktadır. Temizlik konusundaki bu hassasiyetimiz sayesinde pek çok müşterimiz düzenli olarak bizi tercih etmektedir. Biz bu anlayışla işimizi yürütmeye devam edeceğimizin güvencesini vermekteyiz.

Salonumuzda size bu eşsiz lezzeti her formda sunmaktayız. Dürüm olarak yemek isterseniz bol malzemeli dürüm çiğköftemizin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca porsiyon olarak da sizlere çiğköfte sunmaktayız. Toplu satışlarımız vardır. Dilerseniz kilo olarak dilerseniz dürüm olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca evlere ve iş yerlerine de servisimiz vardır. Alo sipariş hattımızı arayarak dilediğiniz kadar çiğköfte siparişini verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR