• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konbantsan Makine

Adres :

Keresteciler Sanayi Sitesi Nazım Ercan Bulvarı Nazım Ercan İş Merkezi No: 38/13 Ankara » Kazan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 815 26 95

Whatsapp 2:

0 (541) 815 26 96

Konbantsan Makine olarak ürettiğimiz teknoloji harikalarını hizmetinize sunuyor, birmilyonnokta.com üyesi olarak sizlere yıldızı parlayan bir hizmet sunuyoruz. Günümüz şartları artık teknolojinin katkılarıyla ilerlemeyi bize mecbur kıldı ve kılıyor. Biz de bu farklılaşan zeminin bir parçası olarak üretimi ele aldık ve firmamız sizlere teknolojinin en kaliteli ürünlerini sunuyor. Bu noktada kararlı bir tutum sarf etmekle beraber çevik ilerleyiş sergiliyor ve makinelerimizi imajına uygun bir sağlamlıkta üretiyoruz. Öneminin farkında olarak ilerliyor ve özverili çalışmalar sergiliyoruz.

Beton santrali, beton mikseri, makine mühendislik hizmeti gibi daha birçok işlemiz mevcut. Ankara makine imalatında biz bir öncüyüz. Çünkü yaptığımız işleri gönül rahatlığıyla teslim ediyor ve istikrardan ödün vermiyoruz. Sizlere katkı sunduğumuz bu sektörde daha da yükselerek çıtamızı arşa çıkarmak konusunda kesin hedeflerimiz, şaşmaz bir dengemiz var. Bu konuda iddialı olmak her zaman zordur ve meşakkatlidir ancak biz bunu sizlerle başarıyoruz, başarmaya da devam edeceğiz.

Karşılaştığınız bir sorun olmayacak çünkü bizim ürettiğimiz ürünler her zaman en iyisidir. Verdiğimiz hizmet her zaman çok istikrarlıdır. Ender karşılaşılan sorunlarda ise tabii ki her zaman yanınızdayız. Çünkü teknoloji hız kesmeden ilerliyor, her şey mükemmel bir süratte değişiyor ve biz de buna katılmak için en büyük emeği veriyoruz. Ne olursa olsun samimi ticaretin ve güvenli bir şekilde gerçekleşen işlerin önemini bizimle yaşamanız kuşku götürmez bir ayrıcalıktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR