• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Davul Zurna Ekibi ( Mustafa Kuşcu )

Adres :

Meram/konya Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Kuşcu

E-Posta Adresi :

kuscumustafa958@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 304 52 37

Whatsapp 2:

0 (539) 969 90 17

Whatsapp 3:

0 (539) 304 52 37

Whatsapp 4:

0 (539) 969 90 17

Davul ve zurna, geleneksel Türk Müziği kültürünün çok önemli bir parçası olan enstrümanlardır. Bizler de Konya Davul Zurna Ekibi olarak bu eski geleneğimize sahip çıkıyor ve siz pek değerli müşterilerimizi bu müzik şöleninden mahrum bırakmıyoruz. Konya içerisinde faaliyetlerini sürdüren ekibimiz, uzman davul ve zurna çalgıcı kadromuzla sizlere hizmet vermektedir. Güler yüzlü ve kibar hizmeti kendine ilke edinmiş ekibimiz, sizleri memnun etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Anadolu’nun bağrından kopup gelen bu geleneği yaşatmak ve aynı zamanda da siz saygıdeğer müşterilerimizi de eğlendirmek için çeşitli faaliyetler yapmaktayız. Bunu da başarmış olmanın haklı gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

7 gün 24 saat hizmet veren çalgı ekibimiz, özel organizasyonlarınızda eğlenmenizi sağlamak için sizlere hizmet vermektedir. Haftanın her günü ve günün her saati; düğün, nişan, nikah, sünnet ve parti tarzı her türlü özel organizasyonlarınızda hizmetinizdedir. Ailecek vakit geçirdiğiniz ve akrabalarınızın katılımlarıyla gerçekleşen bu tip sosyal organizasyonlarda sizleri eğlendirmek için yanınızdayız. Bu tip sosyal organizasyonlarınızda sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Hem istediğiniz yere kadar geliyor hem de makul ve cazip fiyatlara işimizi layığıyla yerine getiriyoruz.

Yıllardır bu meslekte çalışan ve yılların verdiği tecrübeyle işini en ince ayrıntısına kadar bilen davulcu ve zurnacıdan oluşan müzik kadromuzla Konya Meram Davul Zurna ve Eğlence ekibi olarak hizmetinizde olmaktan gurur ve onur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR