• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya El Yapımı Tereyağı

Adres :

Işıklar Mah. Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halim Köse

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 747 90 11

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ KARGO ÜCRETİ ALICI ÖDEMELİDİR.

25 yıllık tecrübemle evde kendi üretmiş olduğum ürünümü hijyen kurallarına uyarak siz değerli müşterilerimize sunuyorum

Tereyağımızda kesinlikle katkı maddesi yoktur %100 doğal ve süt yağından üretilmiştir
SİPARİŞ ALINIR

Konya’da faaliyet gösteren Konya El Yapımı Tereyağı birmilyonnokta.com üyesidir. Yemeklerin en önemli malzemelerinden biri yağdır. Tereyağı, sağlıklı ve önem arz eden hayvansal gıdalardan biri olarak gösterilmektedir. Doğru ölçülerle kullanıldığında vücuda ciddi olumlu katkıları olmaktadır. Bu katkılar arasında, mide ve bağırsak rahatsızlıklarını giderme, bağışıklığı olumlu etkileme ve kemik ve eklemleri güçlendirme bulunmaktadır. Bu olumlu etkileri görmek için ise sadece doğru ölçülere değil aynı zamanda kullanılacak tereyağının doğal olmasına da dikkat edilmesi gerekmektedir.

Konya El Yapımı Tereyağı isimli firmamız, müşterilere sağlıklı ürünler sunar. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin içeriğinden emin olduğumuz ve tüm süreci güvenli bir şekilde yürüttüğümüz için iç rahatlığıyla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz, doğru malzeme ve doğru teknik ile üretilir.

Tüm aşamaları hijyen kuralları çerçevesinde titizlikle takip edilir. Alanında deneyimli personellerimiz ürünlerde doğru sonucu bilgi ve tecrübeleriyle elde ederler. Bu sebeple, ürünlerimizin kalitesi dönemden döneme değişmez, size her zaman en doğru formül doğrultusunda üretilen ürünler sunulur. Firmamızı arayarak doğal tereyağı siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünleri en kısa sürede size ulaştırmaya çalışırız.

Konya alışveriş sektöründe firmamız, çalışmalarının her aşamasını titizlikle yürütür. Tereyağının sofralar ve yemekler için vazgeçilmez bir lezzet olduğunun farkında olarak ürünlerimizi en doğru formülle üreterek gönül rahatlığıyla sofralarınıza ulaştırırız. Müşterilerimizin olumlu dönüşleri ve memnuniyeti paha biçilemez olduğundan çalışmalarımızı titizlikle yürütmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR