• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Evde Sağlık Hizmetleri

Adres :

- Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Özbek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

zbkmehmet@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 162 51 54

Konya Evde Sağlık Hizmetleri sektörünün önde gelen isimlerinden biri olup birmilyonnokta.com üyesidir. Öncelikle iş tanımımıza yer verelim. Sağlık hizmetine ihtiyacı olan bireylerin evinde; tahlil, tetkik, tıbbi bakım gibi ihtiyaçlarının karşılanması, hastalara psikolojik ve sosyal destek verilmesine Evde Sağlık Hizmeti denilmektedir.

Firmamızın temel amacı; evde sağlık hizmetinden faydalanmak isteyen bireylerin, sağlık hizmetini ev konforunda eksiksiz bir şekilde sunabilmektir. Evde yaşayacağınız anlık kazalarda ya da ani rahatsızlanmalarda telefonla bize ulaştığınızda ekibimiz gerekli tıbbi dokümanlarla en kısa zamanda yanınızda olmaya çalışmaktadır. Ekibimiz alanında uzman ve üstün bilgi donanımına sahiptir. Rahatsızlığınız için gerekli malzeme donanımız mevcuttur.

Evde enjeksiyon, pansuman, evde serum uygulaması, sonda takma, kan ve pcr testi hizmetiyle yanınızdayız. Cerrahi operasyon sonucu evde istirahat ederken pansuman değişimine ihtiyaç duyduğunuzda ekibimiz yanınızdadır. Rahatsızlığınız olduğunu düşünüyorsunuz evden çıkmadan test yaptırmak isterseniz, steril çalışmamızla hizmetinizdeyiz. Ekibimiz tüm tıbbi işlemleri hijyen kurallarına uyarak, büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Konya evde sağlık hizmetleri firmalar arasında tecrübesiyle kendisini ispatlamış uzman bir ekiptir. Sektörün önde gelen isimlerinden biri olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Taşınabilir ekipmanları ile birçok noktaya hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyata sunmaktayız. Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaç anında bir telefon kadar uzağındayız. Gerek duyduğunuz her anda evinizin konforunda sağlık hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR