• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Ilgın Organik Yumurta

Adres :

Avdan Mah. 121669 Sok. No: 1 Konya » Ilgın

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Acar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 121 06 90

Konya Ilgın Organik Yumurta işletmesi olarak birmilyonnokta.com kervanına katılan üyelerden biri olmaktan mutluluk duyuyoruz. Organik ürünlerin ve doğallığın adresi olan işletmemiz siz değerli müşterilerimize doğanın güzelliklerini en tatlı haliyle sunuyor. Değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden özenle çalıştığımız işletmemizde birçok kıymetli lezzeti müşterilerimizle buluşturuyoruz. Konya alışveriş sektörüne hizmet veren değerli işletmemiz siz değerli müşterilerimiz için organik ürün satışı yapmaktadır. Fabrika ürünü olmayan, doğal ortamında yetişen gezen tavuk yumurtaları ile oldukça lezzetli pasta ve çörek yapmanızı sağlayacak yumurtalarımız birçok büyük şirket tarafından tercih edilmektedir. Pastane, kafe ve fırınların gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri işletmemiz oldukça özenli hizmet sunmaktadır.

Günlük taze süt, gezen tavuk yumurtası, doğal köy yumurtası satışı yapan işletmemiz siz değerli müşterilerimizin istek ve önerilerine yönelik toplu satış hizmeti de sunmaktadır. Günlük taze süt satışımız ile istediğiniz miktarda doğal inek sütüne erişebilirsiniz. Taze yumurtalarımız ve sütlerimiz ile oldukça lezzetli pasta, börek, çörek ve kurabiyeler yapabilirsiniz. Taze günlük ürünlerimiz ile hazırlayacağınız tüm ürünler daha lezzetli ve faydalı yiyecekler haline gelecektir. İşletmeleriniz için toplu günlük süt ve yumurta siparişi de verebilirsiniz.

Günlük yumurta ve süt satımı gerçekleştiren şirketimiz siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantisi sunmaktadır. Tamamen kendi doğal ortamında yetişen hayvanlarımızın organik ürünlerini siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla sunuyoruz. Sizler de organik günlük süt ve yumurta siparişi vermek isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR