• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Petek ve Kanalizasyon Temizleme

Adres :

- Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 522 45 93

Evlerin, iş yerlerinin, büroların ve buna benzer yapıların tesisat sistemleri çok önemlidir. Bu sistemlerden yüzde yüz verim almak için bazı önlemler almak gerekir. Mesela doğalgaz veya kalorifer tesisatlarında kombi bakımı ya da petek bakımı çok önemlidir. Gider tıkanıklıklarının ya da kanalizasyonda meydana gelebilen herhangi bir sıkıntının acilen çözülmesi gerekmektedir. Bu ve benzeri işlerde sizlere hizmet sunmak amacıyla Konya Petek ve Kanalizasyon Temizleme olarak biz Konya tesisat ve bakım onarım sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Tesisat işlerinin ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız, bu bağlamda titizlikle çalışmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli personeliyle sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına çabalamaktadır. Sahip olduğu üstün araç gereçleri ve makineleriyle sizlere pratik çözümler sunmaktadır. Petek temizliği çok önemlidir. Peteklerden tam verimlilikle fayda alınabilmesi için belli aralıklarla peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Bu noktada devreye giren firmamız sahip olduğu materyallerle kırmadan, dökmeden ya da petekleri sökmeden sizlere temizlik hizmetleri vermektedir. Bunlarla birlikte kombi, petek, kalorifer bakımı, onarımı ve tamiri işlerinde sizlerleyiz. Ayrıca gider açma ya da temizleme ve kanalizasyon işleriyle de sizlere hizmet sunmaktayız. Tüm bunların yanında baca açma hizmetimizde mevcuttur. Tesisatınızla ya da kanalizasyonla ilgili her türlü işlerde firmamız, sizlerin hizmetindedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş anlayışımız ve güvenilir, dürüst iş ahlakımızda sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli, dayanıklı ve pratik çalışmalarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR