• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koosha Cafe & Kitchenette

Adres :

İncek Vista Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Çağlar Coşkun

E-Posta Adresi :

erahcc@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 678 78 22

Ülkemizde her insan yemek konusunda çok hassa ve titiz davranmaktadır. Özellikle son dönemlerde herkes güvenilir yerlerden yemek yemek istiyor. Yemek kültürünün çok fazla geliştiği ülkemizde neredeyse binlerce çeşit yemeğe rastlamak mümkün. Yemek yerken hem güvenilir olmasını hem de lezzetli olmasını istiyoruz. Tamda bu düşünceye uygun olarak çalışan işletmemiz siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Her kültürden her çeşit yemeği yapan ustalarımız sizlerin ağzına layık servisler hazırlamaktadır. Her damağa hitap eden lezzetli yemeklerimiz sizler için titizlikle hazırlanmaktadır. Sevdiklerinizle rahatça gelebileceğiniz restoranımız sizlere nezih bir ortam sunmaktadır.

Her sabah serpme ve köy kahvaltılarımızla sizlere muhteşem bir masa hazırlamaktayız. Bol çeşidin olduğu kahvaltılarımız sizlerin hem göz zevkine hitap etmekte hem de sizlere keyifli bir kahvaltı fırsatı sunmaktadır. Sizlerin istediği tarzda kahvaltılarımız kaç kişilik isterseniz hazırlanmaktadır. Kahvaltılarımızın yanında sınırsız çay işletmemizin ikramıdır.

İşletmemiz müşterilerimizin sağlığı açısından temizliğe ve hijyene son derece dikkat etmektedir. Restoranımızın her tarafı itina ile temizlenmekte ve hijyen kuralları uygulanmaktadır. İşinin ehli personelimiz müşterilerimize en kaliteli ve güler yüzlü hizmeti vermektedir. Yılların restoran tecrübesine sahip ustalarımız en lezzetli ürünleri sizler için çıkarmaktadır.

Ankara restoran sektöründe kaliteli ve güvenli bir hizmet veren işletmemiz sizlerin damak tadını çok iyi bilmektedir. Restoranımızda sizleri mutlu edecek pasta ve kurabiye çeşitlerimizde mevcuttur. Özellikle kaliteli malzemelerden sizlere sunmuş olduğumu pasta ve kurabiyelerimizi kesinlikle tatmalısınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR