• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Korgan Isı Sıhhi Tesisat

Adres :

Çukuraltı Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 45/a Özdere İzmir » Cumaovası(Menderes)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Levent Korgan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 092 55 05

Tesisat sektöründe çalışmakta olan Korgan Isı Sıhhi Tesisat birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız olarak sıhhi tesisat, kat kaloriferi işlemleri, alt yapı bağlantıları, tadilat ve tamirat işlemleri, güneş enerjisi, hidrofor ve tulumba, montaj, su arıtma cihazı, bakım ve montaj işlemleri, kaçak tespitleri yapmaktayız.

İzmir tesisat ve bakım onarım işlemleriniz için yanınızdayız. Telefon numaramızdan bize kolayca ulaşabilir, hızlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. İhtiyacınız tesisat işleriniz için kaliteli hizmet garantisi vermekteyiz. Evinizde yaşanan olası bir kaza sebebiyle yaşanabilecek tesisat sorunlarınızın çözümü için mutlaka profesyonel bir yardım almanız gerekir. Bu noktada gerekli olan tadilat ve tamirat işlemlerinizi sizler için uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetle yerine getirmekteyiz.

Güneş enerjisi son zamanlarda popülerleşmeye başlamış en ucuz, kullanışlı ve doğal bir enerji kaynağıdır. Bu nedenle çoğu insan evlerine güneş enerjisi sitemi kurarak sıcak su, elektrik gibi ihtiyaçlarını doğal ve ucuz bir şekilde gidermektedir. Sizlerin de böyle bir tercihte bulunması durumunda, güneş enerjisi sistemi kurulum hizmetinizi yerine getirmekten memnuniyet duyarız.

Binasında kalorifer sistemi bulunmayan fakat kalorifer sistemi kullanmak isteyen bina sakinlerinin de yardımına koşuyoruz. Evinizi ısıtmak için kolay ve kullanışlı yöntemlerden biri olan kat kaloriferi sistemini de sizler için uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisiyle yerine getiriyoruz. Firma olarak önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti ilkesine bağlılığımızı önemle vurgulamak isteriz. Sorunsuz şekilde tesisat, tadilat ve tamirat işlemleriniz için güler yüzlü çalışanlarımız sizler için hazır bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR