• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Korkmaz Elektronik Dedektör

Adres :

Hacı Mehmet Mah. Sıraköprüler Cad. No: 83 ( Zümrüt Taksi Karşısı Kömürcü Fatih Coşkunun Üstü ) Tokat » Zile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Korkmaz - Muzaffer Babur

E-Posta Adresi :

83bilalkorkmaz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 340 24 39

Whatsapp 2:

0 (530) 655 76 73

Korkmaz Elektronik Dedektör, birmilyonnokta.com üyesidir. Firma olarak bizler elektronik dedektör hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız. Sizler de aradığınız ürünü ve hizmeti firmamızda bulabilirsiniz. Tecrübeli, bilgi ve birikim sahibi ekibimiz sektörün en doğru çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Elektronik dedektörler geçmişten günümüze farklı kullanım alanlarında tercih edilmiştir. Dedektörler farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Özel olarak tasarlanan ve üretilen elektronik dedektörler tespit edici cihaz olarak bilinmektedir. Kullanıcılar, farklı alanlarda bir şeyleri tespit etmek için dedektör kullanmaktadır. Günümüzde dedektörün kullanıldığı alanlardan biri de maden aramadır. İnsanlar maden ararken dedektör kullanmaktadır.

Toprağın altındaki altınları bulmada yardımcı olan dedektörler bu doğrultuda özel olarak geliştirilmiştir. Altının yerini tespit eden ve altını bulmada kolaylık sağlayan dedektörler son zamanlarda geliştirilmiş ve firmamızdaki gibi son halini almıştır. Yanılma payını en düşük seviyeye indirerek altın arama yapmak isteyenler dedektörle işlemleri kolaylaştırabilir.

Bizler firma olarak elektronik dedektör üzerine hizmet vermekteyiz. Dedektör kiralama ve dedektör satışı yapmaktayız. Dedektörler kaliteli olduğu gibi doğru tespit yapmaktadır. Güvenilir markalara ait olan dedektörler kiralanabilir ve satın alınabilir. Kiralama ve satın alma fiyatları değişmektedir. Kiralama fiyatları daha uygunken satın alma fiyatları biraz yüksektir. Dedektörler garantili ürünlerdir. Doğru, güvenilir ve garantili hizmet için firmamız güvenle tercih edilebilir. Tokat elektronik sektöründe doğru fiyata kaliteli dedektör satın almak isteyenler firmamızla iletişime geçebilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler