• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Korlu Hafriyat

Adres :

Haymana Yolu Üzeri 3. Km. Go Benzinlik Yanı Gölbaşı/ankara Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eray Korlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eray_06@msn.com

Whatsapp 1:

0 (532) 658 82 16

Hafriyat ‘’ toprağı kazma ve yazı’’ anlamına gelen bir kelimedir. İnşaat işlerinin çoğunda hafriyat işi vardır. Toprağa temel atmak amaçlı kazı yapmak, inşaat ve yıkıntı atıklarının kontrol altına almak kavramları da hem hafriyatla alakalıdır.

Hafriyatın temel amacı çevreye zarar vermemektir. Bu çerçeve de toprağın biriktirilmesi, toplanması ve taşınmaıs gibi işlemler yapılır. Bu işi yapan firmalarında belirli belgelere sahip olması zorunludur. ‘’Hafriyat toprağı, inşaat ve yıkınyı taşıma fişi’’, ‘’inşaat ve yıkıntı taşıma belgesi’’ ve ‘’hafriyat toprağı, inşaat ve yıkıntı atıkları kabul belgesi’’ bunlardandır. Ayrıca gerekli ruhsatlarının tam olması gerekir.

Korlu hafriyat inşaat firmanınlarının her zaman tercih ettiği güvenilir bir kurum olma geleneğini sürdürmeye devam ediyor. İşini doğru prosedürlerle yapan çalışma yapısı tercih edilmesindeki en büyük etkendir. Ankara da hizmet veren firmamız bu bölgedeki ihtiyaçları doğru bir şekilde karşılamaktadır.

Korlu hafriyat bir şirketin uzun ve kalıcı süre hizmet vermesinin müşteri memnuniyetine bağlı olduğunu bilen kurumsal bir firma özelliği gösteriyor. Kaliteli hizmeti kaliteli personeliyle birlikte sunar. Şirketimiz eksavatör (kepçe), loader, JCB eksavatör ve taşıyıcı kamyonlarıyla müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket eder. Çevreye ve doğaya zarar vermez. Bu şekilde ihtiyaçları karşılayarak hizmetini sürdürür. Korlu hafriyat olarak müşterilerimize doğru hizmet vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Kaliteden ödün vermeyen yapımızla sizlere daha iyi hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR