• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kortarla Sigorta

Adres :

Süleymanbey Mah Vural Sok.8-b Yalova Merkez Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kortarla

E-Posta Adresi :

mehmetkortarla@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 422 39 94

Sigorta hayattaki birçok masraftan sizleri kurtaracak bir sistemdir. Geçim sıkıntısı, enflasyon durumu, ekonomik pek çok ihtiyacın yanında bir de beklenmedik masraflar bütçemize oldukça zarar verebilir. Dolayısıyla bunları engellemek için bütçemizi güvence altına almak en doğru karardır. Yalova sigorta sizlerin ihtiyaçlarını keşfedip güvenilir bir hizmet sunmak için var olan bir şirkettir.

Satın aldığınız poliçeler bizlere emanet olduğundan emanet doğrultusunda sizlere rahat bir yaşam sunmak bizim en önde gelir hizmetimizdir. Hayatta birçok olağanüstü, kötü halli durumlarla karşılaşabiliriz. Güvenilir bir sigortanız var ise bu gibi durumlardan kaçınmak mümkün.

Arabanızı korumak için kasko sigortası, evinizi güvence altına almak için konut sigortası, en önemlisi olan sağlığınızı korumak için özel sağlık sigortası, gelecekteki risklere karşı bireysel emeklilik, trafikte yaşanan sıkıntılarda mağdur olunan tarafa verdiğiniz zararı karşılamak için trafik sigortası vs.

Kortarla sigorta gelişmiş, bilgili, dinamik ve güvenilir çalışanlarımız ile oldukça yaygın hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz doğrultusunda Yalova’da en iyi hizmeti vermek için çabalayan bir şirketiz. Gayemiz sevilen, yenilikçi bir şirket ve hayranlık duyulan bir firma olmaktır. Bunun için çabalarımızı paylaşılan değerlere ve bizi tercih eden insanlarımıza ithaf ediyoruz.

Şirketimiz olağanüstü yeniliklere açık durumda bulunduğundan hizmette devamlılık sağlar. Yapmış olduğumuz sözleşmeler ile sizlere sadık bir kuruluş olma hedefindeyiz. Sizlerde bizi tercih ederek her türlü riskten kaçınarak hayatınıza rahat ve güvende devam edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR