• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köse Beton Kalıp

Adres :

Merkez/aksaray Akhisar Köyü Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ruhi Köse

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 784 19 34

Whatsapp 2:

0 (536) 445 64 74

Whatsapp 3:

0 (535) 784 19 34

Whatsapp 4:

0 (536) 445 64 74

İnşaat sektöründe farklı alanlarda hizmet veren firmamız Köse Beton Kalıp birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Hayatımızın pek çok alanında yeri olan inşaat işleri ve hizmetlerini sunan firmamız, Aksaray’da aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Birbirinden farklı onlarca çeşitte hizmet sunan işletmemiz, kalite anlayışı ve temiz işçilikten hiçbir zaman ödün vermemektedir.

Aksaray inşaat sektöründe yeniliklerin ve disiplinli çalışma anlayışının öncülüğünü üstlenen firmamız, ihtiyaç duyulan pek çok alanda hizmetler sunmaktadır. Her bir müşterimizin özel ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda oluşturduğumuz kusursuz süreçlerde kaliteli işçilik sunmaya odaklanmaktayız. Bu şekilde her zaman memnuniyet duyacağınız hizmet süreçleri geliştirmeye devam ediyoruz.

Köse Beton Kalıp ailesi olarak geniş bir hizmet portföyüne sahip olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Vermekte olduğumuz hizmet alanlarından bazıları; duvar temeli atmak, bahçe duvarı yapımı, havuz yapımı gibi oldukça kapsamlı hizmetlerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra müşterimizin talebi doğrultusunda duvar yapımı işlemlerinde doğal taş kullanmaya da devam etmekteyiz. İşini hakkını vererek yapmayı amaçlayan işletmemiz kaliteli malzeme kullanımını çalışma disiplinin merkezine yerleştirmiş durumdadır.

Sizlere her anlamda memnuniyet duyacağınız ve avantajlı hizmet süreçleri sunmak firmamızın asıl amacını ve vizyonunu oluşturmaktadır. Bizden almış olduğunuz tüm hizmetlerin yıllar boyunca kaliteli olacağından yana hiçbir şüpheniz olmasın. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz alanlarda, profesyonel ve nitelikli hizmetler alabileceğiniz bir inşaat yapı firması arıyorsanız, firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler