• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köşk Oto Kurtarma & Yol Yardım

Adres :

Çarşı Mahallesi Yağmur Sokak No: 7 Aydın » Köşk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Tunçel

E-Posta Adresi :

sahintuncel09@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 657 16 88

Şehir içi ve şehirlerarası yol yardımı sektöründe verdiği hizmetin kalitesiyle adından bahsettiren Köşk Oto Kurtarma & Yol Yardım adlı firmamız artık birmilyonnokta.com internet adresi üzerinden de sizlere hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz çağrınızı aldıktan kısa bir süre sonra sizlere istediğiniz yol yardımı veya oto kurtarma hizmetini sunmaktadır.

Hepimiz seyir halindeyken aracımız çukura düştüğünde, çamura battığında, kazaya karıştığında ya da hasar aldığında en kısa sürede bizi tamirhaneye ulaştırabilecek bir yol yardımı hizmeti almak isteriz. Böyle zamanlarda en hızlı ve profesyonel yol yardımı hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Kaliteli bir araç kurtarma hizmetini ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz.

Amacımız, müşterilerimizin firmamıza olan güveninin devamlılığını sağlamaktır. Alanında uzman, yeterli bilgi ve deneyime sahip çalışanlarımız, ileri teknolojiye sahip araçlarımızı istediğiniz adrese getirerek sizlere oto kurtarma hizmeti vermektedir.

Aydın oto kurtarma sektöründe verdiği hizmet kalitesiyle müşteri kitlesini gün geçtikçe artıran firmamız, 7 / 24 sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Araçlarınızın istediğiniz noktadan alarak, güvenilir bir şekilde istediğiniz adrese bırakılmasını sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler sayesinde birçok müşterimize nitelikli oto kurtarma ve yol yardım deneyimi yaşattık. Vizyonumuz, müşterilerimize hizmet sağladığımız her alanda alanının en iyisi olmaktır. Kaliteli bir yol yardım ve oto kurtarma hizmetini ekonomik fiyatlarla ulaşabilmek için firmamızla iletişime geçiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR