• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kostüm Üretim Kostümcü

Adres :

Osmaniye Mahallesi Bildik Sokak No: 10 Bakırköy / İstanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burhan Gürsoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kostumuretim@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (539) 585 44 72

Whatsapp 2:

0 (532) 744 45 20

İstanbul giyim sektöründe yer alan firmamız hizmetleri ile ön planda olmaya devam ediyor. Kurulduğumuz günden beri sahne sanatçıları başta olmak üzere okullara, gösteri gruplarına ve diğer müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız siz değerli müşterilerimizin taleplerine yönelik çalışmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda kostüm üretimi ve kostüm aksesuarı hizmetleri gerçekleştirilir. Firmamızda aklınıza gelebilecek bütün kostümler mevcuttur fakat tercih ettiğiniz olağan dışı bir kostüm varsa bizlere ulaşarak tasarımını yaptırabilir ve üretmemizi isteyebilirsiniz. Müşterimizin istediği hususlara dikkat edilerek üretilen kostümlerde farklı renk ve beden seçenekleri de mevcuttur. Televizyon, tiyatro, sinema ve daha pek çok alana kostüm hizmeti veren firmamız tecrübesi sayesinde rakiplerini geride bırakıyor.

Firmamızın çatısı altında yer alan profesyonel ekip arkadaşlarımız işinde uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Kalitemizi ve başarımızı ekip arkadaşlarımıza borçlu olduğumuzu belirtmeden geçemeyiz. İnternet sitemiz sayesinde online hizmetler ile de kusursuz hizmetlerimize bir yenisini eklemiş bulunuyoruz. Dilediğiniz renk ve beden kostümü sitemiz üzerinden seçerek sipariş verebilir ve kısa sürede elinize ulaşmasına şahit olabilirsiniz. Siparişleriniz kısa süre zarfında sizlere ulaşmakta ve taşımacılık hususunda hiçbir sorun yaşanmamaktadır.

Sektörde ki yenlikleri de an ve an takip etmekte olan firmamız daima kendisini güncellemektedir. Her gün yeni ürünlerin eklendiği internet sitemizde ki çeşitlerimiz eminiz ki sizlerin beğenisini kazanacak. Kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir firmadan hizmet talebinde bulunmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR