• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kristal Pide Lahmacun Çorba Salonu

Adres :

Şehit Ömer Faydalı Caddesi (öncü Fırın Yanı) No: 174 Merkez / Yalova Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Aydın

E-Posta Adresi :

aysunaydinunal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 580 48 77

Kristal Pide Lahmacun Çorba Salonu olarak Yalova merkezde hizmet veren işletmemiz uzun yıllardır kalitenin, eşsiz lezzetlerin, güvenilirliğin ve uygun fiyat avantajlarının vazgeçilmezidir. Mekanımızın bağımlısı olmanız için sizleri bir kere denemeye davet ediyoruz. Sonrasında zaten karşılaştığınız hizmet ve lezzetlerin hayranı olacak, tekrar tekrar müdavimimiz olacaksınız. Çünkü bizler ülkemizin ve yöreminiz en özel lezzetlerini ustalarımızın eşsiz tarifleriyle hazırlıyor, her gün taptaze yiyecek içeceklerle karşınıza çıkıyoruz. Ürünlerimizin malzeme tedarikinden itibaren özveriyle çalışıyor, en güvenli yerlerden, en kaliteli malzemeleri seçip mutfağımıza dahil ediyoruz. Soğuk zincirin kırılmasına fırsat vermeden hazırlayıp sıcak sıcak masalarınıza servis ediyoruz.

Yalova restaurant sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak ilk günden bu yana alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, özverili, kendini geliştirmeye devam eden bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz ile önceliği sizlerin memnuniyetine veriyor, ihtiyaçlarınızı tespit edip en doğru çözümleri tam zamanında hayata geçiriyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor, sektördeki gelişmeleri yakından izliyoruz. Özellikle teknoloji alanında meydana gelen yeniliklerin en yakın takipçilerinden birisi olmayı başarıyor, her birinin oldukça kısa süre içinde hayata geçmesini sağlıyoruz.

Kristal Pide Lahmacun Çorba Salonu olarak çok geniş bir menü ile karşınıza çıkıyoruz. Çorba çeşitlerimiz, pide çeşitlerimiz, lahmacunlarımız ve çok daha fazlasını her gün hazırlıyor, özellikle ayak paça, kelle paça, tuzlama çorbası gibi eşsiz çorbalarımızla damaklarınızı şenlendiriyoruz. Alo paket hattımızdan servis de yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR