• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför By Ümit

Adres :

Şirinyalı İsmet Gökşen Caddesi No: 106 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Çopur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

umitcopur77@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 215 13 37

Kuaför uygulamaları bayanların olmazsa olmazı olan kişisel bakım ve güzelliklerine çözüm üretir. Bütün bayanlar daha güzel ve daha bakımlı olmanın hayalini kurdukları için kuaför noktasında son derece hassas davranmayı tercih ederler. Üstelik günümüz teknolojisinin de imkanlarıyla bu alanda yapılabileceklerin sınırları oldukça genişlemiş, hemen herkes için hayallerinin ötesine geçebileceği uygulamalar gelişmiştir. Bu yüzden tek ihtiyacınız olan altyapısı güçlü, marifetli parmaklara sahip bir kuaför salonudur. Antalya Muratpaşa’da faaliyet gösteren Kuaför By Ümit salonumuzda bizler uzun zamandır üst düzey çözümler geliştiriyor, yıllar önce çıktığımız yolda ilk günün heyecanıyla ardımızda bırakıtımız yılların deneyimini birleştiriyoruz. Her seferinde daha iyiyi, daha güzeli yapmak için emek veriyoruz.

Antalya kuaför sektörünün örnek ve öncü salonlarından birisi olarak bizler önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, tercihleriniz doğrultusunda her ne gerekiyorsa en iyi biçimde yapmaya çalışıyoruz. Kişiye özel tasarımlar ge çözümler geliştiriyoruz. Çünkü herkesin cildi ve vücut yapısı farklıdır. Bu yüzden de her tasarım herkeste aynı duruşu sergilemez. Kişiye özel uyarlanması gerekir ki bu da bir yetenek işidir.

Kuaför salonu olarak sürekli değişen ve gelişen kişisel bakım modasını yakından takip ediyor, en yeni tasarımların kısa sürede salonumuzda hayat bulmasını sağlıyoruz. Dünya standartlarında uygulamalar için en seçkin markaların en yeni ürünleriyle işlem yapıyoruz. Kaliteli daima uygun fiyatla sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR