• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuaför Nur Erdem

Adres :

Zafer Mah. Sok. 107 No: 27 Kat: 1 Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nur Erdem

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 141 08 01

Güzellik ve kişisel bakım konularında sizlere eşsiz hizmetler sunan yenilikçi firmamız Kuaför Nur Erdem birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Çözülemeyen en büyük sırlardan biriside şüphesiz insanların güzel ve bakımlı olma merakıdır. Tüm bakım konularında her gün yeni bilimsel araştırmalar yapılmakta ve sayısız laboratuvar testi gerçekleştirilmektedir. Su, ekmek ve hava gibi güzel olmakta günümüz insanların en temel ihtiyaçları arasındadır. Estetik cerrahiden, cilt bakım ürünlerine kadar güzellik salonları ve estetik kliniklerinde sunulan birçok bakım teknikleri, daha bakımlı olmak adına, profesyonel uzmanlar tarafından uygulanmaktadır.

Aydın kuaför ve kişisel bakım konularında sizlere eşsiz hizmetler sunan firmamız, saç ve cilt bakımında uzman kadrosuyla sizlere destek veriyor. Kendinizi evinizin konforunda hissedeceğiniz, karşılıklı güven çizgisindeki müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz kapsamında, asla sürprizlere yer bırakmıyoruz. Aydın Nazilli ilçesindeki salonumuzda, uzman personellerimiz eşliğinde uyguladığımız manikür, pedikür işlemlerimiz sayesinde el ve ayaklarınızda kalıcı bir güzellik sunuyoruz. Şeffaf fiyat politikalarımız sayesinde, en kaliteli ve güvenilir hizmetleri en uygun fiyat garantisiyle siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. En özel günleriniz olan düğün, nişan ve kınalarınızda uyguladığımız saç modellerimizle, tüm gözleri üzerinizde toplayacağınız bir görüntü elde etmenizi sağlıyoruz.

Gelin saçı hazırlama, ombre, porselen makyaj, sir ağda, gelin makyajı, altın oran kaş tasarımı, sombre, manikür ve pedikür gibi aradığınız tüm bakım uygulamalarında verdiğimiz kişiye özel işlemler sayesinde, imajınızı yeniliyor ve estetik bir görünüm oluşmasını sağlıyoruz. Kuaför Nur Erdem olarak, sizlerden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde, günden güne büyüyerek sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR