• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kübra Oto Bakım Servisi

Adres :

Altıntepsi Mah. Sinem Sok. No: 10 İstanbul » Bayrampaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Tosun

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 613 12 96

Whatsapp 2:

0 (532) 628 12 96

Kübra Oto Bakım Servisi birmilyonnokta.com üyesidir. İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyetlerine devam etmekte olan firmamız bulunduğumuz bölge halkına kaliteli, dürüst ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve bölgemizdeki oto bakım, tamir ve oto servis alanındaki açığı kapatmayı amaçlayarak müşterilerimize üstün hizmet anlayışı sunmaktadır.

Kübra Oto Bakım Servisi olarak araçlarınızın tamir/onarım ve bakım alanında ihtiyaç duyduğunuz her işinizde sorunlarınızı çözüme kavuşturmak bizim için mutluluk kaynağıdır. İhtiyacınız olan her türlü çözüme birçok açıdan bakabilecek uzman ekibimiz sayesinde çözümden şüphe etmemelisiniz. Ustalarımız aynı zamanda son moda teknik/teknolojik ekipmanları kullanma koşunda da uzmandır. Böylece birçok farklı ve yenilikçi çözümler sunarak sizlere yardımcı olmaktadır. Tüm bunları yaparken müşteri memnuniyetini, dürüst ve doğru çözümleri, adil ve ekonomik olarak uygun fiyatlar vermeyi çok önemsiyoruz. Çünkü biliyoruz ki mutlu müşteriler mutlu işletmelerdir.

Firmamız bünyesinde her marka otomobil için hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerden bazıları; her türlü hasar onarımı, mekanik arızalar ve bakımları(motor, fren vb.), araçların elektrik ve elektronik arıza tamirleri, lastik rot ve balans ayarları gibi bilumum hizmetlerimiz mevcuttur.

Bu tamirleri yaparken otomobillerin markalarına göre en doğru ve uygun parçaları bulup montajını yapıyoruz. Hasar durumlarında ise araçlara zarar vermeden ilk görünümleri ile aynı olacak şekilde onarım yapıyoruz. Siz de otomobillerinize kusursuz şekilde tamir/onarım yapılmasını istiyorsanız bizi arayın. Doğru adresin biz olduğumuzu belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR