• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Küçücek Doğalgaz

Adres :

Küçükcek Mahallesi Cami Sokak No: 10 Akyazı /sakarya Sakarya » Akyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Yılmaz-metin Kumaş

E-Posta Adresi :

recepyilmaz414195gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 328 50 54

Whatsapp 2:

0 (546) 405 48 09

Sakarya tesisat ve bakım onarım hizmetlerimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Sektörde yüzlerce farklı firma olmasına rağmen biz iddiamızı koruyoruz. Bulunduğumuz noktadan daha ilerisine gidebilmek adına gerekli bütün adımları atıyoruz. Bu adımların başında sektör içerisinde dur durak bilmeden ilerleyen yenilikler gelmektedir. Yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmek ile kalmıyoruz ve başarılı şekilde işimizde uyguluyoruz. Yenilikler sayesinde emin adımlar ile gelişim gösteren firmamız teknolojiden de fayda sağlamaktadır. Dünya genelinde sürekli olarak yenilenen teknoloji sayesinde hem işimizde ki başarı seviyemizi artırıyoruz, hem de adımızı daha geniş sınırlara duyuruyoruz.

Tesisat ve bakım onarım sektöründe başarılı olabilmek için üstün performans gerekiyor. Sadece performans değil tecrübe de gerektiren işimizde başarı seviyemizi en üst düzeye çıkarabilmek adına kararlılıkla ilerliyoruz. Profesyonel ekibimiz ile hatasız işlere imza atıyoruz. Kısa zamanda sıfır hata ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalara şahit olabilmek adına internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca uygun fiyatlı hizmetlerimiz sayesinde kaliteden sizler de faydalanabilirsiniz. Sektörün en uygun ve en kaliteli hizmetlerini sunan firmamız dönem dönem indirimler ve kampanyalar da gerçekleştirmektedir. İndirimlerimizi ve kampanyalarımızı öğrenmek için internet sitemizi takip etmeyi unutmayın. Sektörün bir numaralı firmasından hizmet alma ayrıcalığını yaşamak için internet sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasını arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kalitenin en doğru adresi sizlere hizmet sunmak için saat sınırı tanımadan çalışmalarına devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR