• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Küçükoğlu Tarım

Adres :

Şirinevler Mah. Turgut Özal Bulvarı No: 17/a Altınordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Koray Küçük

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

koraykucuuk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 415 06 52

Makine sektöründe hizmet veren Küçükoğlu Tarım birmilyonnokta.com üyesidir. Tarım sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makineleri ve aletlerini tedarik etmekteyiz. Tarımdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en yeni makine ve aletleri müşterilerimizin istifadesine sunmaktayız. Uzun vadede memnuniyetle faydalanabilecekleri kullanışlı ve sağlam makinelerle hizmetinizdeyiz. Firmamız sizlere tarımda yeniliği ve kolaylığı benimsemiş bir anlayışla hizmet vermektedir. İşinizi kolaylaştıran ve zamanınızı daha verimli hale getiren ürün ve hizmetlerimizle kesintisiz faaliyet gösteriyoruz.

Ordu makine sektöründe sizlerin ihtiyaç duyduğu makine ve araçları en kaliteli ve sağlam bir şeklide sunuyoruz. Tarımda ihtiyaç duyduğunuz pek çok aracı bulabileceğiniz bir adres olarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Firmamız; çapa makineleri, römork ve ekipmanları, tarım aletleri, yedek parçalar ve daha pek çok aleti istifadenize sunuyoruz. Uzun ömürlü makinelerimizle uzun vadede işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Yoğun emek gerektiren tarım işlerinde yükünüzü hafifleten araçlarımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere iş hayatınızı kolaylaştıran tarım makine ve araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Sizlere en iyi şeklide hizmet vermek adına tarımda teknolojisini yakından takip etmekteyiz. Çağımıza uyum sağlayan hizmetlerimizle her daim yanınızdayız. Firmamız sektörde verdiği hizmet kalitesiyle iyi bilinen ve hitap ettiği müşteri kitlesine en uygun hizmetleri üretmektedir. Deneyimli ve uzman bir ekiple sizlere sektörümüzde profesyonel hizmetler vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR