• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Küçükpark Et Köfte

Adres :

Kazım Dirik Mah. 161 Sok. No: 16/c İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Leba

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 843 46 24

İzmir restaurant alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimleri ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Küçükpark Et Köfte birmilyonnokta.com bünyesinde çalışmalarını sürdüren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Küçükpark Et Köfte firması olarak sizler için ızgara köfte, kuşbaşı et, kasap sucuk, dana kıyma, köfte, pirzola, biftek, makarna gibi daha pek çok ürünün satışını gerçekleştiriyoruz. Kaliteli lezzetlerimizi bir arada sunarak damaklarınızda şölen yaşatmaya devam ediyoruz.

İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman güzel şekilde ağırlıyoruz. Etinizi istediğiniz şekilde hazırlayarak kısa sürede teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz sırasında temizlik kurallarına özenle dikkat ediyoruz. Herhangi bir sorun yaşanmaması için tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz.

Sizin için kaliteli ve güvenilir et ve et ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Etlerimizin her türlü sertifikası bulunmaktadır ve sağlık bakanlığı tarafından da onaylanmıştır. Alanında uzman kasaplarımızla profesyonel bir şekilde hizmet vererek sektörde ön plana çıkmayı başarıyoruz.

Müşterilerimizden gelen dönüşler doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Fiyatlarımızı her bütçeye uygun şekilde belirleyerek kalitemizi herkesin en iyi şekilde görmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizden çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bizi telefon numaralarımızdan istediğiniz zaman arayabilir, WhatsApp hattımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. Müşterilerimize kısa süre içinde dönüş yaparak faydalanmak istedikleri hizmet hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz ve hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR