• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kukaladım Oyun Evi

Adres :

Adnan Kahveci Mahallesi Büyükdere Caddesi No: 16 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şebnem Eslen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 592 09 01

İstanbul eğitim alanında uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğu deneyim ve tecrübeler ile her zaman kaliteli bir şekilde faaliyet gösteren firmamız Kukaladım Oyun Evi birmilyonnokta.com sitesinin başarılı üyelerinden biridir.

Alanında uzman kadromuz ve donanımlı merkezimiz ile çocuklarınız için her türlü eğitimi veriyoruz. Çocuklarınızın hem öğrenmesini hem de keyifli zaman geçirmesini sağlıyoruz. Her bir öğrencimiz ile özel olarak ilgilenerek mutlu olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarınız için profesyonel İngilizce eğitimi veriyoruz. Donanımlı oyun atölyemiz sayesinde çok keyifli zaman geçirmelerini sağlıyoruz. Pek çok aktivite yaparak da kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Oyun evimizi ziyaret ederek eğitmenlerimiz ile tanışabilir ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitimlerimizi uygun fiyatlar ile sunarak müşterilerimizin yanında oluyoruz. Kampanyalar yaparak avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Ödeme aşamasında da müşterilerimizin yanında olarak mutlu ediyoruz.

Bünyemizde her zaman gerekli eğitimleri almış ve donanımlı kişileri bulunduruyoruz. Akademik kadromuz ile her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vererek adımızdan sık sık söz ettirmeyi başarıyoruz.

Eğitim hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. WhatsApp hattımıza dilediğiniz zaman mesaj atabilir, e-posta adresimize mail atabilir ya da telefon numaramızı her zaman arayabilirsiniz. Sizlere anında dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR