• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kulu Güneş Oto Kurtarma ( Kulu Acil Yol Yardım Hizmeti )

Adres :

- Konya » Kulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fettah Güneş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 518 29 40

Yol yardım hizmetleri veren Kulu Güneş Oto Kurtarma birmilyonnokta.com üyesidir. Aracınız yolda kaldığında anında hizmet alabileceğiniz bir adres olarak yıllardır bölgemizde hizmet vermekteyiz. Şehir içi ve şehirler arası yol yardım ve oto kurtarma hizmetlerinde sizlere profesyonel destek sağlamaktayız. Kesintisiz bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz her vakit kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir iletişim ağına sahibiz. Firma olarak müşterilerimizin yaşadığı mağduriyetleri gidermek için ivedilikle yol yardım hizmetlerini sunmaktayız.

Konya yol yardım hizmeti deyince faaliyet gösterdiğimiz bölgede ilk akla gelen öncü firmalar arasında yer almaktayız. Sahip olduğumuz yol yardım araçları ve deneyimli personellerimizle tam donanımlı bir şekilde sizlerin hizmetindeyiz. Sizlerin sorunlarına çözüm üretmek ve mağduriyetlerinizi hızlıca gidermek adına hizmet veren firmamız müracaat edebileceğiniz en doğru ve güvenilir adres olarak sizlerin hizmetindedir. Yol yardımda beklediğiniz hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunan bir firma olarak emin adımlarla ilerlemeye ve hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeye devam etmekteyiz.

Firmamız sizlere en ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yardımınıza koşarak önemli bir görevi yerine getirmenin bilinciyle faaliyet gösterdiği ilk günden beri kesintisiz hizmet vermektedir. Yılların birikimi ve tecrübesi ile müşteri kitlemizi genişleterek adından çokça söz ettiren bir firma olarak rekabet ettiğimiz sektörde hizmet vermekteyiz. Sizlere yol yardım ve oto kurtarma hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunarak hizmetlerimizden istifade edebilmeniz için üzerimize düşen her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR