• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kum Saati Cafe & Restaurant

Adres :

İncilipınar Mah. Nişantaşı Sok. Gazi Muhtar Paşa Bulvarı No: 2/a Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burcu Karalar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 554 32 58

Kum Saati Cafe & Restaurant çalışanları olarak sosyal yaşamın gerekliliğini kapsayan bir işletme olmak adına sizlerin yanında olduğumuzu gururla söylemek istiyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu konuda en üstün çalışmaları sergilemek adına her şeyi yaptığımızı söylemek istiyoruz. Arkadaşlarınız ya da ailenizle rahat bir şekilde gelebileceğiniz bir ortam oluşturma çabasıyla yola çıktık ve bu çabaların karşılığını almak adına her şeyi yaparak ilerliyoruz. İsteklerinize daime karşılık vermeye çalışıyoruz.

Gaziantep restaurant sektörü oldukça organize bir şekilde hareket edilmesi gereken bir performans gerektirdiği için bütün işlerimizi oldukça planlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz ve her adımımızın kalitesini daima sorguluyoruz. İçilen çaydan yenilen ürünlere kadar her şey özenle hazırlanıyor. Mesel bazı işletmeler bayat çay verebiliyor. Ya da temizlik konusunda da titiz çalışma sergilemiyor. Bu konular bizim için oldukça önemli. Çayımızın taze olması için ve bütün içeceklerimizin kaliteli olması için büyük enerjiler sarf ediyoruz. Kalite her zaman emek ister.

Kahvaltı ve burger hizmetlerinin yanı sıra özel günlerinizi de bizimle kutlayabilirsiniz. Yemeklerinizi bizimle yiyebilirsiniz. Arkadaşınızın ya da size yakın olan birinin doğum günü gibi özel günleri oldukça önem taşıyor ve bu günleri anlamlı kılan işletmelerden hizmet almak iste daha da büyük önem taşıyor. Dolayısıyla bu konular bizden oldukça memnun kalacağınız konular olarak göze çarpıyor. Hemen bizimle iletişime geçerek yer de ayırtabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR