• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kumrucu Cafe

Adres :

Dumlupınar Mahallesi 2. Dumlupınar Caddesi No: 31/b (sevgi Yolu) Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Habibe Adatepe

E-Posta Adresi :

helal03gida@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 874 29 80

Kumrucu Cafe işletmemiz Afyonkarahisar merkezde faaliyet gösteriyor, uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Ülkemizde ve tüm dünyada değişen ve gelişen tüketim alışkanlıklarını yakından takip ederek buna göre bir konsept oluşturmak için yola çıktık ve ilimizde bu alanda büyük bir boşluğu cevap vererek yola çıktık. Kısa sürede birbirinden kaliteli sonuçlar üreterek bölgemizin en fazla tercih edilen yeme, içme ve eğlence merkezi haline geldik. Yine de bizler başarılarımızı, yükseldiğimiz noktayı yeterli görmeyerek ilerleyişimizi sürdürüyoruz.

Afyonkarahisar fast food sektörünün örnek ve öncü firmalarından birisi olarak önceliği daima siz değerli misafirlerimizin, kıymetli müşterilerimizin memnuniyetine veriyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak adına ihtiyaçlarınızı gözetiyor, en güzel ürünlerle, en lezzetli menülerle karşılık vermeyi başarıyoruz. Her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlarla lokasyonumuzda ilgi odağı kalmayı sürdürüyoruz. Tecrübeli ve deneyimli ekibimizde hazırladığımız ürünlerimizin tamamının malzeme seçiminde muhafazasına, hazırlanış koşullarından servis aşamasına kadar her noktada hijyene azami dikkat ediyoruz. Tamamı marka, sertifikalı, güvenilir, tanınırlığı olan malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz.

Kumrucu Cafe olarak yenilikçi, dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda kendimizi sürekli yeniliyor, dünya standartlarında en modern çözümler sunuyoruz. En yeni teknolojilerin kısa sürede işletmemizde hayat bulmasını sağlıyor, çok geniş bir yiyecek içecek alternatifiyle her damak zevkine hitap etmeyi başarıyoruz. Eşsiz lezzetleri en uygun fiyat avantajlarıyla birleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR