• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kumrucu Selda

Adres :

Akıncılar Mah. Fevzi Paşa Cad. No: 3/c Ödemiş/izmir İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selda Efe

E-Posta Adresi :

boyaefe@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 701 46 13

Whatsapp 2:

0 (530) 701 46 13

İzmir’in Ödemiş ilçesinde faaliyet göstermekte olan Kumrucu Selda firması olarak bizler fast food alanında İzmir’le özdeşleşmiş bir lezzet haline gelen kumru lezzetini en doğal ve lezzetli haliyle sizlerle buluşturuyoruz. Kumru lezzetinin İzmir’i aşarak Türkiye’nin her noktasına yayıldığı düşünüldüğünde günün her vaktinde yenilebilen bu yiyecekle İzmir fast food sektörünün ihtiyacını da karşılayan hizmetleri sunabiliyoruz. Kalite standartlarımızdan hiçbir şekilde taviz vermeden ortaya koyduğumuz çalışmalarda sizlere kumru lezzetini en iyi şekilde alabileceğiniz hizmetlerle buluşturuyoruz.

Yıllardır kumru lezzetini Ödemiş halkıyla en lezzetli haliyle buluşturmaya devam eden ustamızın elinden çıkan kumrularla bizde geçirdiğiniz vakitte karnınızı doyururken aynı zamanda benzersiz bir lezzeti deneyimlediğinizden de emin olmanızı sağlıyoruz. Siz müşterilerimizi şımartacak kadar iyi bir hizmet ortaya koymaya çalıştığımız faaliyetlerimizle müşterilerimizin devamlı olarak tercih ettiği vazgeçilemeyen bir lezzeti de sizlerle buluşturuyoruz. Kumruya lezzetini veren öze pişirme teknikleri ve malzeme kullanımıyla aradığınız lezzeti Ödemiş’te bulmanızı mümkün hale getiriyoruz.

İzmir’in yöresel lezzetlerinden bahsedildiğinde ilk akla gelen lezzetlerin başında gelen kumru lezzetini en iyi şekliyle alabileceğiniz fast food dükkanımızda sizlere personelimizin yoğun çalışması ve ilgisiyle birlikte en kısa sürede hizmet verebiliyoruz. Çok uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz menülerimiz ve porsiyonlarımızda aradığınız lezzeti ve doyum noktasını sizlere sunmaya da gayret gösteriyoruz. Ödemiş’te bulunan dükkanımızda sizleri gerçek kumru lezzetiyle buluşturmak üzere tüm personelimizle bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR