• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kür Vadisi Ardahan Pazarı

Adres :

Kaptanpaşa Mah. Atatürk Cad. No: 41 Merkez/ardahan Ardahan » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Köksoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

farukkoksoy@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 028 75 75

Whatsapp 2:

0 (533) 967 81 90

Whatsapp 3:

0 (506) 028 75 75

Whatsapp 4:

0 (533) 967 81 90

Alışveriş sektöründe hizmet veren Kür Vadisi Ardahan Pazarı birmilyonnokta.com üyesidir. Aşırı işlenmiş, katkı maddeli ve organik olmayan gıda ürünlerinin yaygın olduğu günümüz koşullarında sizlere değerli bir hizmeti sunuyoruz. Gündelik hayatta çok sık tükettiğiniz, özellikle kahvaltılık gıda ürünlerini en doğal ve lezzetli haliyle sizlerin istifadesine sunuyoruz. Sağlıklı yaşamanın yolu sağlıklı beslenmeden geçer. Bizler sizlere sunduğumuz hizmetlerle yaşam kalitenizi yükseltiyoruz.

Ardahan alışveriş sektöründe verdiğimiz hizmetlerle sizlerin talep ve beklentilerine karşılık veriyoruz. Geniş yelpazede pek çok organik lezzeti sizlerin istifadesine sunuyoruz. Doğallığı ve lezzeti bir arada sizlerle buluşturuyoruz. Sizlere; kurutulmuş meyve, organik bal, süt ürünleri, dut pekmezi, yağsız kavurma ve daha pek çok organik lezzeti istifadenize sunuyoruz. Herhangi bir katkı maddesi içermeyen doğal ürünlerimizle hem damak tadınıza hem de sağlığınıza hitap ediyoruz. Ticari kaygı gütmeden özverili hizmetlerimizle sizlerle buluşmaya devam ediyoruz.

Müşterilerimize faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri taze ve organik lezzetlerimizi ara vermeden sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmetlerle rakiplerimizden farkımızı ortaya koyuyoruz. En makul fiyatlarla ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyatlarla doğal ürünleri bulabileceğiniz ideal bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Güvenilir bir alışveriş merkezi olarak hitap ettiğimiz geniş müşteri kitlesiyle emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. İstikrarlı bir büyüme sağlayarak sizlere sunduğumuz hizmetleri her defasında daha da geliştirmeye ve daha kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler