• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kuyu Temel İnşaat

Adres :

Zafer Mahallesi Kamer Çıkmazı No: 13 Kat 3 İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Akboğa

E-Posta Adresi :

fatihakboga@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 799 15 57

İstanbul inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; her türlü proje taahhüt altyapı hizmetleri vermek amacı ile sektöre adımını atmıştır. Firmamızın faaliyet alanı temel kazım ve hafriyat işleri başta olmak üzere serme, sıkıştırma, dolgu ve tesviye gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesindedir. Firma olarak sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar dürüst, ilkeli, güvenilir ve etik bir ticari anlayışı benimsedik. Bu anlayışımız çerçevesinde bugünkü saygın konumumuza ulaştık.

İnşaat firması olarak bulunduğumuz konumda mühendis ve mimar kadromuz, kalifiyeli çalışma personelimiz ve son teknoloji ekipmanlara sahip makine parkımız ile alt yapı çalışmaları, temel kazı işleri ve hafriyat işlerinde sektörde söz sahibi olan bir firmayız. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı firmamızın öz değerleridir. Bu öz değerlerimiz ekseninde kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, projeleri eksiksiz ve tam zamanında bitirmek, kalifiyeli ve deneyimli teknik personel ile hizmet vermek ve müşterilerimize çalışma ortağı olmak temel çalışma prensiplerimizdir.

Firmamız profesyonel yönetim kadromuz ve hızlı organizasyon yapımız ile üstlendiği projeleri başarı ile sonuçlandırmaktadır. Böylelikle hem çevremize hem bölgemize hem de ülkemize değer katmakta ve sektörde başarıları ile adından söz ettirmektedir. Firma olarak temel çalışma prensiplerimize daima sadık kalarak sektördeki liderliğini sürdürmekte kararlıyız. Dolayısıyla inşaat sektöründe öncelikle müşteri memnuniyetini gözeterek bölgesine ve ülkesine değer katan bir firma olamaya devam etmek için elinden gelen gayreti göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR