• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kzy Elektrik Aydınlatma Dekorasyon

Adres :

Mecidiyeköy Mahallesi Mecidiye Caddesi Selahattin Pınar Caddesi No.13 Şişli İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Karakoç

E-Posta Adresi :

karakocmustafa53@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 674 98 78

Whatsapp 2:

0 (536) 674 98 78

Kyz Elektrik Aydınlatma Dekorasyon firmamız elektrik sistemleri ve dekorasyon işlerinizdeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir. Elektrik sistemleri hayatımızdaki tüm noktalarda kullanılabilmektedir. Kullanmış olduğumuz neredeyse tüm alet ve sistemler elektrik ile çalışmaktadır. Bu kadar çok kullanılan ve önemli olan elektrik sistemleri ile ilgili olarak kurulum ve tamir işlemleri de önemli olarak görülmektedir. Firmamız elektrikle ilgili olarak tüm kurulum ve tamir işlemleri ile ilgili olarak hizmet vermektedir.

İstanbul elektrik ve elektronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız hizmet seçenekleri içerisinde aydınlatma ve güvenlik sistemleri kurulumu bulunmaktadır. Ev ve iş yerleri için aydınlatma sistemleri kurulumu uzmanlık alanlarımız içerisinde yer alır. Kafeler, ofisler ve benzeri yerlerde kurulacak aydınlatma sistemleri ile ilgili olarak profesyonel hizmet verilmektedir. İstediğiniz aydınlatma sistemlerinin doğru şekilde kurulması ve sorunsuz kullanılması için bizi arayabilirsiniz. Güvenlik sistemi olarak kullanılan kamera ve alarm sistemleri kurulumu için yine firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Daha güvenli bir ev ve iş yeri sahibi olmak istiyorsanız güvenlik sistemlerinizin kurulumunda bizden teknik destek alabilirsiniz.

Firma olarak sunduğumuz hizmet seçenekleri içerisinde tamir ve bakım işlemleri de bulunmaktadır. Elektrik sistemleri ile ilgili olarak yaşadığınız sorun ve arızalar ile ilgili olarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tüm sistemler ile ilgili olarak uzman ekibimiz tamir işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirecek ve sorunları ortadan kaldıracaktır. Elektrik ustası ihtiyacınız olduğunda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR