• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

La Fee Güzellik Salonu

Adres :

Fenerbahçe Mahallesi Münir Nurettin Selçuk Caddesi No: 38 Meltem Apartmanı Daire: 1 Kalamış İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Korkmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 525 80 54

Whatsapp 2:

0 (532) 431 33 83

La Fee Güzellik Salonu isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Hepimizin iyi hissetmesini sağlayan, gençleştiren ve güzelleştiren tek adresi, güzellik merkezleridir. Sizlerin de bildiği gibi artık teknoloji o kadar çok gelişti ki akla hayale sığmayacak kadar büyük uygulamalar keşfedildi. Bu uygulamalar sayesinde yaşlanmış insan, tıpkı on sekiz yaşındaki biri gibi görünebilir. Bu yüzden güzelleşmenin ve gençleşmenin bizim elimizde ve isteğimiz doğrultusunda olduğunu unutmayalım.

İstanbul güzellik tüm halkın tek adresi olarak son hız hizmet vermeye devam ediyor. Yepyeni konsepti ve inanılmaz kampanyaları ile firmamız, güzelleştirmeye geliyor. Güzellik merkezimiz ipek kirpik uygulaması, takma tırnak uygulaması, tırnak jel uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme, lazer epilasyon, saç bakımı ve maskesi, yüz maskesi, yüz bakımı, cilt bakımı ve masajı, g5 masajı, gözenek sıkılaştırma uygulaması, bölgesel zayıflama ve daha birçok hizmeti sizler için vermektedir. Daha önce görmediğiniz kalitede ve uygun fiyata hizmet veren firmamız, sizler için canla başla çalışmaktadır.

Güzelliğin ertelenmeyeceğini unutmayın ve güzellik göz ardı edilebilecek bir şey değildir. Firmamız her bütçeye uygun hizmet vererek herkesin bakım ihtiyacına cevap olmaktadır. Sizler de en uygun fiyatlara bakımınızı yaptırmak istiyorsanız hemen arayarak randevunuzu alın. Firmamız yedi yirmi dört hizmet vermektedir. Sizler de sorunlarınızdan kalıcı çözüm ile kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Birlikte güzel ve genç yarınlara.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR