• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

La Serra Pizza Bağcılar

Adres :

Evrim Alataş Caddesi Sarya Evleri B Blok Altı No: 1 Bağcılar Diyarbakır » Bağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar İnan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 502 43 50

Bir İtalyan klasiği olan pizzanın en güzel halini sizler için özenle hazırlayıp sunmaktayız. İşletme olarak her çeşit pizzayı değerli müşterilerimiz için servis etmekteyiz. En sevdiğiniz malzemelerle yapılan pizzalarımızı istediğiniz gibi yiyebilirsiniz. Aynı zamanda pizzanıza sizin seçtiğiniz malzemeleri koymaktayız. Kaliteli hizmetlerimiz ile pizza sektörünün en lezzetli pizzalarını sizler için yapmaktayız.

İşletmemizde alanlarının en deneyimli ve donanımlı pizza ustaları çalışmaktadır. Sizlerin damak tadına hitap eden pizzalar en maharetli ellerden çıkmaktadır. Güvenle ve keyifle yediğiniz pizzalarımız en hijyenik ortamda hazırlanmaktadır. Sizlere titizlikle hizmet eden personelimiz yılların tecrübesi ile büyük bir özveri ve disiplin ile çalışmaktadır. İşletme olarak en büyük hedefimiz müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır. İşletme olarak bu hedefe adım adım yaklaştığımıza inanıyoruz.

Diyarbakır fast food sektöründe faaliyet gösteren en iyi pizza işletmesi olarak daima en kaliteli ve en lezzetli pizzaları değerli müşterilerimize büyük bir keyif ile sunmaktayız. İşletmemizde en son teknoloji pizza makineleri ve fırınları mevcuttur. Sadece kullanmış olduğumuz makineler değil kullanmış olduğumuz malzemelerde en kaliteli ürünlerden seçilmektedir. Ekip olarak her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz. Her daim çok daha güzel hizmetler verebilmek açısından yerimizde saymıyor yenilikleri takip ederek işletmemize yenilikler katıyoruz. Sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile işletmemize gelebilir malzemelerini kendiniz seçtiğiniz pizzaları keyifle yiyebilirsiniz. Lezzetli pizzalarımız ile sizlere hizmetimize devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR