• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lacin Tesisat Dekorasyon

Adres :

Yıldırım Beyazıt Caddesi Şehit Ferit Demir Sokak No: 2/b Yenibosna İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Altın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 412 13 28

Lacin Tesisat Dekorasyon isimli firmamız, İstanbul ilinde iç dekorasyon sektöründe hizmet veren, birmilyonnokta.com üyesidir. Yaşam alanlarınızda dekorasyon ve tesisat alanlarında, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için titizlikle çalışıyoruz. Alanında profesyonel, yenilikçi ve tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızla birlikte yaşam alanlarınıza yepyeni bir bakış ve stil getiriyoruz.

Seramik döşeme, asma tavan uygulaması, elektrik tesisat hizmeti, su tesisat hizmeti, doğal gaz tesisat hizmeti, banyo tadilat hizmeti ve banyo dolabı imalatı gibi alanlarda siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunuyoruz. Modern çizgilerimiz, çözüm odaklı bakış açımız, işçilik kalitemiz, hızlı iş teslimi politikamız, uygun ücretlerimiz ile güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın modern bir görünüme kavuşması için özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyor, istek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak aksiyon alıyoruz. Banyolarınızda şık bir görüntü sağlıyor, tarz sahibi yaşam alanları yaratıyoruz.

İstanbul iç dekorasyon sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla gece gündüz çalışmaktadır. Sizlerin talep ve memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Misyonumuz, bu sektörde lider konumda olmayı koruyarak, sizlere en kaliteli hizmeti sağlayan firma olmaktır. Her tarza uygun çizgilerimiz, çözüm odaklı tutumumuz, hızlı ve ince işçiliğimiz, zamanında iş teslimi politikamız ve makul fiyatlarımız ile ihtiyacınız olan hizmet için gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir, üstün kalite standartlarındaki hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimizi detaylı olarak öğrenmek ve ücret bilgisi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR