• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ladin Mingir Woman Hair Studio

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ladin Mingir

Saçlar, bir kadının en önemli aksesuarıdır. Görünüşünü, havasını, kendine olan güvenini, güzelliğini etkileyecek derecede önemlidir. Bu sebeple de bir kadının ona nasıl baktığı, onunla nasıl ilgilendiği çok önemlidir. Çünkü saçları ilgilenen kadın kendisi ile ilgilenmiş, özgüvenini tazelemiş, kendine olan güvenini tekrardan yerine getirmiş bir kadın olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı asla hafife alınmayacak önemi olan saçlar konusunda her zaman işinin ehli maharetli ellerden yardım almak sizlerin güzelliğinize güzellik katacak ve saçlarınıza hak ettiği bakımı sunmanın rahatlığını sağlayacaktır.

Bizler siz değerli kadınlarımıza ve saçlarına hak ettiği değeri, layık olduğu bakımı ve hizmeti sunabilmek için Manisa Kuaför sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız.

Hijyen konusunda asla gözünüzün arkada kalmaması ve sizlere en sağlıklı ortamda en sağlıklı malzemeler ile hizmet verebilmek için temizlik konusunda oldukça titiz davranmaktayız. Amacımız sizlerin güzelliğinize güzellik katmak kadar bunu en sağlıklı ve steril ortamda yapabilmektir.

Kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresi olabilme iddiamız ile yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde arkamıza aldığımız güç yani sizlerin bize olan güveni ile her zaman daha emin adımlar ile ilerliyoruz. Güzellik konusunda tüm yenilikleri yakından takip ediyor ve bunları sizlerin hizmetinize en kısa sürede sunabilmek için gerekli olan tüm eğitim ve ortamı sağlamaya çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR