• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ladin Mingir Woman Hair Studio

Adres :

Nihat Danışman Mh. Nazım Usuloğlu Cd. No: 46/a45500 Soma/manisa Manisa » Soma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ladin Mingir

E-Posta Adresi :

ladinmingir@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 629 90 92

Kuaförsektöründe ki hizmetlerimiz ile güzelliğinize güzellik katıyoruz. Firmamız uzun yıllardan beri kuaförlük sektöründe hizmet sunarak kalitesini ve başarısını dört bir yana duyurmaktadır. Kalitemizden taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetler sayesinde mevcut konumumuza geldik. Bulunduğumuz konumdan memnun olmamıza rağmen daha iyi olmak adına gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rakiplerimizi geride bırakır nitelikte hizmetler geliştirip sektöre fayda sağlıyoruz.

Şüphesiz ki her kadın güzeldir lakin bakımlı kadın bir adım öndedir, sizler de bakımlarınızı profesyonel ekibimize yaptırarak güzelliğinizle önde olabilirsiniz. Firmamızın çatısı altında yer alan ve siz değerli müşterilerimize hizmet sunan ekip arkadaşlarımızın tamamı kuaförlük alanında yeterli bilgi birikimine ve tecrübeye sahiptir. Profesyonel ekibimizin donanımı ile başarımıza başarı katarak emin adımlarla ilerliyoruz. Hizmetlerimizin tamamında yüksek kaliteyi ve kusursuzluğu vaat ediyoruz. Kalitemizden hiçbir zaman taviz vermedik ve vermeyeceğiz. Sizlere kalitemiz ve başarımız ile hitap etmenin sözünü veriyoruz. Hizmetlerimizde hataya yer yoktur, sıfır hata ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin arkasındayız.

Kuaförlük sektörü müşteri odaklı olmayı gerektiriyor. Biz de sektörün gereğini yerine getirerek tamamen müşteri odaklı olarak çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak adımlarımızı atıyoruz. Sektörde ki yeniliklerden ve gelişmelerden faydalanmayı da ihmal etmiyoruz. Yenilikler ve gelişmelerle yetinmeyerek teknolojiyi de sonuna kadar kullanan firmamız iş kolaylığı sağlamaktadır. Kaliteli, kusursuz ve başarılı hizmetlerin en doğru adresi olarak siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR