• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lahza Psikoloji

Adres :

- Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şevin Taydaş - Kadircan Karadayı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 396 98 18

En iyi psikolojik danışmanlık hizmeti sunan kaliteli ve güvenilir firmamız, Lahza Psikoloji birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Şanlıurfa'da halka özel ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız, uzman psikologlar ile çalışmaktadır. İşinin ehli olan psikologlarımız oldukça iyi yöntemler uygulayarak en iyi sonucu alma üzerine çalışmaktalar. Günümüz gittikçe yoğun bir çalışma temposuna sahip olmakta ve bu da biz insanların psikolojisini kötü etkilemektedir.

Günümüz yoğun çalışma temposundan kaynaklı birçoğumuz sorun yaşamaktayız. Bununla beraber sosyal yaşamın ve paylaşımın gittikçe azalması da bunu tetiklemektedir. Bu nedenle psikolojik sorunlar yaşayan birçok bireye rastlamak olasıdır. Özellikle ergenlik çağında zorlanan veya sınavlardan dolayı büyük kaygılar yaşayan gençlerimize özel tedavilerimiz mevcuttur.

Şanlıurfa danışmanlık olarak, genç, yaşlı, çocuk veya olgun fark etmez her cinsiyetten ve yaştan bireye kaliteli hizmetimizi sunmaktayız. Sizlerin daha sağlıklı bir geleceğe sahip olması için canla başla çalışan firmamız, çok büyük işler başarmıştır. Sadece bunlarla sınırlı kalmayan firmamız, yeni evlenecek çiftlere evlilik tedavisi hizmeti de vermektedir. Artık evlilik gözünüzde bu denli korkunç olmayacak ve sorunsuz bir evliliğe sahip olacaksınız.

İletişimin en iyisini kuran ve en iyi teşhisleri koyarak inanılmaz iyi bir hizmet sunan firmamız randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Sizler de bizleri arayarak hemen bir randevu oluşturabilirsiniz. Firmamız olabildiğince tüm müşterilerine yetişmeye çalışmaktadır. Ancak çokça tercih edilmekten kaynaklı yoğun çalışan firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Hemen arayın ve randevunuzu oluşturun deriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR