• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lanu Bay Bayan Bakım Merkezi

Adres :

Mareşal Çakmak Mah. Atatürk Cad. No: 134/14-a Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Podolog Özlem Akça - Barış Eşkin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 759 83 86

Whatsapp 2:

0 (539) 712 13 05

Lanu Bay Bayan Bakım Merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İnsan yaşamının olduğu sürede her zaman güzellik kavramı olmuştur. Güzellik kelimesinin kişiden kişiye değişmekle beraber insanın kendini istediği gibi görmesi olarak açıklanabilir. Bu sebeple insanlar geçmiş zamandan bu yana kendilerinde istemedikleri dış özellikleri değiştirmek için çeşitli yöntemler kullanmışlardır.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok sektör doğrudan etkilemiştir. Bunlardan biriside güzellik merkezleridir. Güzellik merkezlerinin yaşadığı büyük gelişme ile beraber artık insanlar için küçük değişiklikler yapmak çok kolay bir hal almıştır. Bizimde teknolojiden faydalanarak sizlere hizmet sunduğumuz Ankara güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Lanu Bay Bayan Bakım Merkezi olarak çalışmaktayız.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere birçok farklı türde hizmeti sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır; batık tırnak, tel uygulaması, protez tırnak uygulaması, sigil tedavisi, egzama tedavisi, medikal el ve ayak bakımı, tırnak mantarı, parmak arası mantarı tedavisi, nasır tedavisi, batık tedavisi, topuk tedavisi, cilt bakımı, bay bayan saç tasarımı, saç sakal tasarımı ve saç renklendirme işlemleri gibi daha birçok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız.

Sizlere sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Merkezimizde çalışan tüm iş arkadaşlarımızda alanlarında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR