• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lasalle Güzellik Salonu

Adres :

İsmetpaşa Mah. Trabzon Caddesi Boğaziçi Apt. Kat: 2 No: 3 ( İng Bank Üstündeyiz ) Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Selda Kutlucan

E-Posta Adresi :

laser_le@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 492 46 46

Birçok kadın, hayatlarının her anında güzel ve bakımlı görünmek ister. Bu bakım ve güzelliği genelde evde yaptığımız kadar profesyonel bir merkezde de yaptırmalıyız. İşte tam da bu noktada, sizlere pek çok hizmet vererek devreye biz giriyoruz. Lasalle Güzellik Salonu olarak, bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli, doğru ve profesyonel güzellik hizmetleri sunuyoruz.

Kahramanmaraş güzellik merkezi sektöründe, yaptığımız kaliteli işler ve kullandığımız üstün kalitede malzemelerle pek çok kesimden kişiye hitap ediyoruz. Müşteri yelpazemizin geniş olması sayesinde de, her türlü hizmeti büyük bir mutluluk ve özveri ile gerçekleştiriyoruz. Güzellik salonumuzda çalışan her çalışanımız son derece deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

İşletmemizde pek çok farklı hizmeti bir arada veriyoruz. Ağdadan kaş tasarımına, leke tedavisinden bölgesel zayıflamaya, lazer epilasyondan kalıcı makyaja kadar pek çok uygulamayı profesyonel biçimde sunuyoruz. Aynı zamanda bu işlemlerde kullandığımız her cihaz son derece güvenli ve verimli cihazlardan oluşmaktadır. Sağlığınız için herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

İşletmemizin en temel hedefi, bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizin bizden beklediği her hizmeti hakkıyla yerine getirmektir. Aynı zamanda aldığınız hizmetten memnuniyet duymanız için de son derece titiz ve kusursuz bir hizmet süreci sunuyoruz. Aklınıza gelebilecek pek çok hizmet için işletmemizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu almak için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR