• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lavinia Güzellik Merkezi

Adres :

Kordon Boyu Mah. Hamam Sok. No: 72/1 İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alara Yılmaz - Münevver Yılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 188 18 52

Bakımın ilk ve tek adresi Lavinia Güzellik Merkezi isimli Kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. İstanbul'da güzellik sektöründe son derece iyi bir hizmet vermekte olan firmamız, yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Adından ve hizmetinden sıkça söz ettiren firmamız, bak yapmayı sevenlerin tek alternatifi olmaya devam ediyor. Güzellik ve bakım denince akla ilk gelen firmamız, hizmetlerine sürekli yenilerini katarak geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur.

İstanbul güzellik merkezi, buz lazer, kaş germe, altın oran kaş tasarımı, takma kirpik ve takma tırnak uygulaması, ameliyatsız yüz germe, tırnak mantar tedavisi, cilt bakımı ve masajı, gözenek sıkılaştırma, iğneli epilasyon ve kalıcı makyaj gibi birçok hizmet sunmaktadır. Bakımın en özelini ve en iyisini sizlere sunan firmamız, bir defa kullandığı ürünü bir daha başka müşteride kullanmamakta ve her müşteriye ayrı bir hizmet sunmaktadır. Her bireye uygun bakımı yapmak için yüzlerce eğitimden geçmiş ve kendini son derece geliştirmiş çalışan kadrosu ile firmamız, eşi benzeri olmayan bir hizmet vermektedir.

Randevu sistemi ile çalışmakta olan firmamızı arayarak istediğiniz güne randevu alabilir ve bakım yapmaya gelebilirsiniz. Firmamız dev kampanyaları ile de müşterisinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor. Kampanyalardan ve yeni fırsatlardan haberdar olmak istiyorsanız lütfen takipte ve iletişimde kalınız. Güzelleşmek ve gençleşmek artık bizimle çok kolay. Yedi yirmi dört hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR